Najlepszą oprawą oczy są naturalne rzęsy i brwi. To właśnie one zapewniają odpowiednie podkreślenie i wydobycie koloru oczu. Niestety nie każdy obdarzony jest naturalnie pięknymi rzęsami i brwiami. Rzęsy można dokleić, a brwi? Do uzupełnienia wszelkich braków w brwiach, najlepiej jest skorzystać z kredki do brwi, która umożliwi Ci delikatne poprawienie matki natury. Nie warto jednak robić to czymkolwiek, gdyż można tylko pogorszyć sytuację. Dlatego przedstawiamy nasz ranking na najlepsze kredki do brwi 2019.

Jak dobrać kształt brwi do typu twarzy? Najważniejsze zasady

Kupując kredki do brwi warto jest zasugerować się wieloma czynnikami. Nie tylko tym, jak drogie są czy jaka firma je produkuje, ale i wziąć pod uwagę wiele innych czynników, które, wydają się nie mieć wielkiego znaczenia, ale w rzeczywistości są gwarantem tego, że twoje oczy będą podkreślone lub, że wykonasz sobie dobry makijaż.

Jak wybrać dobrą kredkę do brwi?

Stając w drogerii lub zamawiając przez internet, można stracić głowę. Nie tylko jest ogromny wybór, a dodatkowo każda z firm chce czymś skusić do zakupu właśnie jej produktu. Nie należy sugerować się również reklamami, gdzie brwi modelki są podkreślone przez kosmetyczkę i odpowiednio wyeksponowane przez fotografa i ustawione światło.

najlepsze-kredki-do-brwi-2019

Jeśli chcesz dobrać najlepszą dla siebie kredkę do brwi, pamiętaj o tym, żeby:

  • kolor kredki nie był dużo ciemniejszy niż kolor włosów – nie ma nic gorszego niż blondynka z czarnymi brwiami lub brunetka z blond brwiami. Najlepiej niech twoje brwi będą o ton ciemniejsze niż włosy na głowie. Dzięki temu podkreślisz oczy, nie kontrastując nie potrzebnie z własnymi włosami;
  • kredka musi być miękka – nie ma nic trudniejszego niż podkreślanie brwi twardą kredką. Jeśli chce się uzyskać najlepszy efekt, to należy odpowiednio znaleźć miękką kredkę, która gładko będzie rysować po włosach i skórze. Przy czym kredka nie może być zbyt miękka, ponieważ rysowanie taką po włoskach może doprowadzić do pozostawiania grudek na brwiach;
  • zwróć uwagę, czy do twojej kredki dołączona jest szczoteczka – nie jest to niezbędne, jednak mocno ułatwia życie zwłaszcza osobom, które nie mają wprawy w poprawianiu brwi kredką.

Peeling brwi – domowy sposób na idealne brwi

Najlepsze kredki do brwi 2019 – nasz TOP kosmetyków do stylizacji

Pośród wielu kredek do brwi wybraliśmy te, które charakteryzują się świetną opinią wielu ludzi. Są to między innymi:

Benefit Cosmetics Goof Proof

najlepsze-kredki-do-brwi-1

To świetna ołówkowa kredka, która nie tylko jest wygodna do nakładania jej na brwi, ale również świetnie się sprawdza do odrysowywania włosków w miejscach, gdzie ich nie ma. Producent proponuje całą gamę kolorów dostępnych tej kredki, od jasnych blondów po bardzo ciemny brąz. Z pewnością każdy dopasuje coś dla siebie. Cena tej kredki waha się od 100 zł do 130zł. Jej jakość jest jednak warto swojej ceny.

Malowanie brwi kredką krok po kroku

Zoeva Graphic Brows

najlepsze-kredki-do-brwi

To rewelacyjna kredka do brwi zarówno dla osób, które w stopniu zaawansowanym, są w stanie konturować własne brwi, jak i dla tych początkujących. Kredka jest miękka i łatwo rozprowadza się po brwiach. Dołączona szczoteczka świetnie radzi sobie z niesfornymi włoskami oraz pomaga nad nimi zapanować. Szeroka gama kolorów kredki, pozwala na odpowiednie dobranie do siebie, tej właściwej. Cena kredki waha się w okolicach 40 zł.

Lancôme Le Crayon Sourcils

najlepsze-kredki-do-brwi-2

Te kredki są wyjątkowo mocno polecane dla blondynek. Szeroki zakres jasnych kolorów kredki, pozwala na szczegółowe dobranie właściwego koloru. Kredka posiada gładką i świetnie rozprowadzającą się konsystencję, która nie zawiera grudek, oraz szybko podkreśla we właściwy sposób łuk brwiowy. Kredki są wygodne w rysowaniu oraz posiadają szczoteczkę, która dodatkowo ułatwia nakreślenie łuku brwiowego.

Anastasia Beverly Hills, Brow Wiz

najlepsze-kredki-do-brwi-3

To jedna z najbardziej popularnych i lubianych kredek do brwi dla kobiet. Szeroka gama kolorów jak i ich naturalne odcienie, są świetnym nośnikiem pigmentu i nie pozostawia grudek. Łatwo się rozprowadza i dzięki dołączonej szczoteczce, można poprawiać układ brwi z łatwością, nadając mu odpowiedni kształt. Cena tej kredki waha się w okolicach 120 zł.

Jak ładnie pomalować brwi cieniem? Techniki malowania brwi

Golden Rose, LongStay Pencil Browliner

najlepsze-kredki-do-brwi-4

Kredka jest świetnym wyborem, do codziennego malowania się w biegu, czy poprawiania makijażu w pracy. Choć wydaje się dość twarda na początku, to w kontakcie ze skórą, szybko mięknie i można nią wygodnie i sprawnie poprawić makijaż brwi. Pigmentacja kredki pozwala na zarówno mocne, jak i delikatne rysy, w zależności od potrzeby. Najlepszym atutem kredki jest jednak jej cena i dostępność. Kredka kosztuje w granicach 20 zł i można ją zakupić praktycznie w każdej drogerii.

Jak można zauważyć, by odpowiednio wykonać makijaż oczu i brwi, nie ma konieczności posiadania najdroższych sprzętów oraz wielkiej znajomości zasad makijażu. Wystarczy odpowiednio dobrać odcień i sprawdzić, jakie są najlepsze kredki do brwi 2019 na topie. Sprawdź, która z wyżej wymienionych stanie się twoją ulubioną.