Lato i manicure są nierozłączne, ponieważ lato to świetny czas na eksperymentowanie z wyglądem. Trendsetterzy z branży paznokci są tego pewni. Na ogół wspierają każdego, kto lubi poszerzać horyzonty piękna i postrzega sztukę paznokci jako sposób wyrażania siebie. Dlaczego nie spojrzyć na manicure na lato 2021 z tej perspektywy?

Aby zrozumieć, jaki powinien być letni manicure, najpierw rozważmy obecne trendy.

Manicure na lato 2021: najmodniejsze trendy i nowości

Od 3D ozdób po francuski manicure z metalicznymi akcentami i liczne odmiany zwierzęcych wzorów - oto pomysły na manicure, które warto wypróbować tego lata.

W ostatnich latach sztuka zdobienia paznokci konsekwentnie udowadnia, że paznokcie przestały być drugorzędnym przedmiotem uwagi, z pewnością stając się przestrzenią do wyrażania siebie za pomocą dżetów, pereł, złudzeń optycznych, kolorowych akcentów i innych. Znamy niektóre trendy, przyzwyczailiśmy się do innych.

  • Letni manicure z efektem objętości

Wśród niezwykłych trendów sezonu letniego ten może być postawiony na pierwszym miejscu. Wielu mistrzów paznokci potraktowało tworzenie manicure na letnie pokazy mody jako twórcze zadanie i wykorzystało w nim kamienie, trójwymiarowe kwiatowe elementy, nici z koralikami i wiele innych. Osobnym trendem jest manicure na lato 2021 z perłowymi koralikami.

manicure-na-lato-2021-2

  • Zwierzęce wzory na paznokciach

Najbardziej popularnym w tym sezonie wiosenno-letnim będzie zwierzęcy nadruk na manicure. Jeśli na stroje z plamami lamparta lub prążkami tygrysa, jeszcze się nie odważyłaś, zagłosuj na ten trend z odpowiednim letnim manicure. Oto kilka przykładów stylizacji paznokci:

manicure-na-lato-2021-16

manicure-na-lato-2021-7

manicure-na-lato-2021-17

manicure-na-lato-2021-8

  • Minimalistyczne paznokci

Część mistrzów uważa, że letni manicure ma być minimalistyczny i zrozumiały. Po co spędzać dużo czasu i wysiłku, jeśli kilka szczegółów wystarczy, aby paznokcie nabrały eleganckiego wyglądu latem? Ornament w kropki, kolorowe letnie linie są łatwe do samodzielnego powtórzenia. Taki minimalistyczny manicure będzie prawdziwą ozdobą twojej stylizacji na lato.

manicure-na-wiosne-2021-7

manicure-na-wiosne-2021-1-60312fd586469

Jaki kształt paznokci na lato 2021 wybrać?

Możesz spotkać czerwiec z długimi, ostrymi paznokciami, a następnie nagle zmienić ich kształt w okresie letnim, aż do przyciętych krótko, praktycznie "pod korzenie". Na letnich pokazach spotkały się wszystkie możliwe formy, więc wybór należy do ciebie. W manicure i pedicure latem 2021 możesz bezpiecznie eksperymentować.

  • Letnie okrągłe paznokcie

Ten kształt jest najbardziej odpowiedni dla tych, którzy preferują krótkie paznokcie, szczególnie latem.

  • Wydłużony owal

Jest to opcja dla tych, którzy nawet latem lubią długie paznokcie, ale nie chcą, aby wyglądały agresywnie.

  • Letnie migdały

Letnie paznokcie w kształcie migdałów to połączenie długości i lekkiego zwężenia na końcach. Ten kształt latem wygląda elegancko i nie jest tak odważny i "niebezpieczny" jak ostre paznokcie.

  • Ostre paznokcie

Jeden z najpopularniejszych na ostatnich letnich pokazach mody. Spodoba się tym, którzy wolą odważny manicure na lato; na ostrych paznokciach można zrealizować wiele pomysłów na zdobienie paznokci, które w niezwykły sposób pokonują zarówno długość, jak i kształt.

manicure-na-wiosne-2021-11

Najmodniejsze kolory paznokci na lato 2021

W udanym zdobieniu paznokci latem kluczową rolę odgrywa ich zadbany wygląd. Lakiery w pastelowej kolorystyce pomagają osiągnąć ten efekt.

manicure-na-lato-2021-11

manicure-na-lato-2021-12

manicure-na-lato-2021-6

Delikatne pastelowe odcienie w letnim manicure, które modelki prezentowały na pokazach Marty Jakubowski, Oscar de la Renta, Vivetta i wielu innych, będą modne tego lata.

Neon – kolejny trend na lato, które jest dokładnym przeciwieństwem poprzedniego. Jeśli nie boisz się odważnych rozwiązań, wybierz olśniewające neonowe odcienie manicure. Latem 2021 roku są u szczytu mody zarówno w makijażu, jak i manicure.

manicure-na-lato-2021-10

manicure-na-lato-2021-9

Ci, którzy chcą, aby letni manicure wyglądał wyjątkowo kobieco, mogą pomalować paznokci na czerwono. Na czerwony kolor w manicure latem 2021 zagłosowali również Moschino, Marco de Vincenzo, Guy Laroche.

manicure-na-lato-2021-4

Żółty kolor manicure na lato, ostatnio rzadko pojawiający się na listach trendów, nadal zyskuje na popularności. Te świeże i wesołe odcienie żółtegowyglądają dobrze na letnich paznokciach.