Szukasz pomysłów na piękne paznokcie na jesień 2020? Aby nie musiałaś długo szukać inspiracji na Instagramie czy Pintereście, zebraliśmy wszystkie najciekawsze wzory i trendy paznokciowe w jednym miejscu. Znajdziesz tu zarówno inspiracje na manicure na krótkie paznokcie, jak i pomysły dla tych, którzy lubią mieć długą płytkę. Opowiemy również o tym, jakie kolory paznokci na jesień wybrać, a jakich lepiej uniknąć. No i jak zawsze na koniec czeka na ciebie DUŻA GALERIA ZDJĘĆ!

Modne fryzury 2020 - stylowe przykłady

Najmodniejsze kolory paznokci na jesień 2020

Wybór koloru jest prawdopodobnie najtrudniejszą rzeczą w manicure. Palety są tak różnorodne, że nie można zatrzymać się na jednym kolorze. Ale nadal, aby ułatwić wybór, proponujemy skupić się na modnych kolorach sezonu.

paznokcie-na-jesien-2020-1111

Jesienią możesz zanurzyć się w szaleństwie złotych i szkarłatnych odcieni. Oto 5 najpiękniejszych kolorów jesiennego manicure:

  • Nude: W odniesieniu do manicure w kolorze nude niewłaściwe jest używanie przymiotnika "modny" - jest on istotny zawsze i we wszystkich okolicznościach. Idealny odcień widzieliśmy na ostatnim jesienno-zimowym pokazie Vera Wang, ale nie nalegamy na tę propozycję: każdy ma swój idealny Nude.
  • Mleczna czekolada: W sklepie z kosmetykami raczej nie zwracasz na niego uwagi - raczej wolisz jego bardziej widocznych "kolegów": kawowy lub czerwono-brązowy. Na próżno! Lakier w odcieniu mlecznej czekolady przywołuje przyjemne (słodkie! stowarzyszenia i nie jest sprzeczny z biurowym ubiorem).
  • Ceglany: W każdym rankingu lakierów na okres jesienny musi istnieć jeden z czerwonej gamy, a w 2020 r. zalecamy zwrócić uwagę na przepiękny kolor cegły. Połącz go z jaśniejszymi odcieniami z ciepłej gamy-na przykład karmelowym. Zwróć także uwagę na matowe tekstury, które natychmiast sprawiają, że manicure jest bardziej interesujący.
  • Klasyczny niebieski: Ten odcień został uznany za Kolor 2020 przez Pantone, ale przemysł paznokciowy głosuje na "kremowy" błękit. Jest to idealne rozwiązanie dla blondynek i brunetek, dla długich i krótkich paznokci o dowolnym kształcie. Ponadto świetnie komponuje się z beżem, szarością i innymi podstawowymi kolorami jesiennej garderoby.
  • Ciemnozielony: Jesienią-2020 przyjrzyj się lakierom o głębokich zielonych odcieniach. Taki manicure pozostanie powściągliwy i stylowy, ale nie będzie banalny — na pewno zbierzesz dziesiątki komplementów. Poszukaj przykładów takiego manicure poniżej.

Jaki kształt paznokci wybrać dla jesiennego manicure?

Jeśli mówimy o modnych kształtach paznokci, to jesienią 2020 roku nie czeka nas wiele niespodzianek. Miękkie kwadratowe, owalne i migdałowe kształty są nadal u szczytu popularności. Ale w ostatnich latach coraz więcej sławy trafia do długich paznokci o nietypowych kształtach-porozmawiamy o nich.

paznokcie-na-jesien-2020-27

Ostre długie paznokcie. Marka Rodarte znana jest ze swoich kobiecych sylwetek — tym bardziej zaskakujące było zobaczenie manicure w stylu gotyckim na jesienno-zimowym pokazie. Długie, spiczaste paznokcie pomalowane bordowym błyszczącym lakierem są jednocześnie nieoczekiwane, dramatyczne i imponujące. Nawiasem mówiąc, podobna stylizacja została wybrana na pokaz Philipp Plein-idealnie na jesień, zimę i ... Halloween.

paznokcie-na-jesien-2020-3

Kształt "ballerina". Kiedy paznokcie w kształcie "ballerina" stały się modne, wielu uznało to za niefortunny żart: zbyt ekstrawaganckie. Ale pierwszy szok minął, a krytycy zauważyli, że taki manicure może być bardzo różny — zarówno elegancki, jak i świąteczny. Bardziej dyskretne opcje znajdziesz poniżej.

paznokcie-na-jesien-2020-3-1

Lista paznokciowych trendów na jesień 2020

Dobrze, kolor wybrany, z kształtem wszystko jasne. Teraz pewnie się zastanawiasz nad tym, w jakim stylu zrobić swoje jesienne paznokcie? Nie przejmuj się tym, zaraz Ci o wszystkim opowiemy.

Hybryda na krótkich paznokciach, czy warto? 

Nowe techniki zdobienia paznokci nie pojawiają się tak często — przeważnie manikiurzyści pokonują już istniejące. Oto najciekawsze z nich:

Ombre jest jedną z najpopularniejszych technik manicure ostatnich lat. Kilka sezonów temu Ombre pokazał się z drugiej strony: przejście gradientu odbywa się teraz na więcej niż jednym paznokciu. Aby powtórzyć modny wzór, potrzebujesz lakierów w pięciu odcieniach z tej samej gamy. Pomaluj każdy paznokieć swoim kolorem, przechodząc od najjaśniejszego do ciemniejszego.

paznokcie-na-jesien-2020-1-1

manicure-na-jesien-1

paznokcie-na-jesien-2020-13

 

Hitem wśród pomysłów na manicure pozostają paznokcie z folią w różnych odmianach-paski, odciski, kawałki o różnych kształtach, które pozwolą Ci stworzyć wspaniały jesienny manicure "Potłuczone szkło", krakelura,"Colour block".

paznokcie-na-jesien-2020-7

paznokcie-na-jesien-2020-12

paznokcie-na-jesien-2020-11111

Nowością wśród paznokci na jesień 2020 jest wersja francuskiego manicure, w której lakier wydaje się rozprzestrzeniać na końcach (lub otworach) paznokci. Skojarzenia mogą być zupełnie inne, w zależności od wybranego koloru lakieru: lukier cukrowy, atrament, płynne złoto. Na pokazie Rodarte zauważono wzory paznokci, które można uznać za podstawę wyglądu na Halloween: "smugi" na końcach paznokci przypominają krople krwi.

Nie można obejść się w sezonie jesiennym bez nadruków na paznokciach, takich jak lakoniczne liście, loki, dynie, zwierzęta – psy, koty, a także wszelkie inne obrazki, które pomogą stworzyć pożądany przyjemny jesienny nastrój na palcach.

paznokcie-na-jesien-2020-222

paznokcie-na-jesien-2020-4

paznokcie-na-jesien-2020-6

paznokcie-na-jesien-2020-1-4

Paznokcie jesień 2020: trendy, inspiracje - GALERIA POMYSŁÓW STWORZONA WŁAŚNIE DLA CIEBIE

paznokcie-na-jesien-2020-1-3

paznokcie-na-jesien-2020-1-2

paznokcie-na-jesien-2020-1-7

paznokcie-na-jesien-2020-1-11

paznokcie-na-jesien-2020-1-6

manciure-jesien-1

manciure-jesien-5f99a2c1627eb

paznokcie-na-jesien-2020-2-3

paznokcie-na-jesien-2020-3-2

paznokcie-na-jesien-2020-5-1

paznokcie-na-jesien-2020-11

paznokcie-na-jesien-2020-10

paznokcie-na-jesien-2020-15

paznokcie-na-jesien-2020-20

                

Jeżeli chcesz być w trendzie i w centrum uwagi z najlepszym manicure na paznokciach? W takim razie zapoznaj się z naszą galerią pomysłów i przykładów na piękne paznokcie na jesień 2020!