Nie wiesz jak wizualnie zrzucić kilka kilogramów bez diet i ćwiczeń? Znamy jak! Zobacz nasz ranking najlepszych fryzur damskich, które wyszczulają twarz!

fryzury-wyszczuplajace-twarz-3-min

Warto przeczytać również:

Stylowe fryzury damskie 2018: top 20 stylizacji dla każdego wieku

Najmodniejsze fryzury damskie 2018 - Fryzury na każdą okazję

Modne fryzury na krótkie włosy gorące trendy obecnego sezonu

Top 5 fryzury damskie wyszczuplające twarz!

  • Długi bob ("czoło")

Ta fryzura — najlepsza dla dziewczyn z okrągłą twarzą, którym zawsze wydaje się, że mają pełne policzki. Idealną długością jest długość "bobu" do obojczyka.

fryzury-wyszczuplajace-twarz-1

fryzury-wyszczuplajace-twarz

Spróbuj również asymetryczne "czoło", które jest teraz na szczycie mody. Zbyt odważnie? Wtedy po prostu poproś fryzjera zrobić przednie kosmyki nieco krótsze. Taką fryzurę będzie łatwiej układać, plus podobna fryzura damska dodaje objętości cienkim włosom.

Idealna formuła dla długiego boba jest taka: końce powinny być poniżej podbródka na 7-7,5 cm Najczęściej oznacza to, że końcówki dotykają się obojczyka lub schodzą trochę niżej. Najlepiej poprosić fryzjera zrobić nieco poszarpana krawędź, aby nie wszystkie pasma były tej samej długości. To ułatwi układanie i fryzura wyszczuplająca twarz będzie wyglądać naturalnie. Ponadto, nadmierna objętość na końcach nie jest potrzebna, jeśli chcesz optycznie wydłużyć twarz.

Szampon po keratynowym prostowaniu włosów - Jaki wybrać?

  • Fryzura, która wyszczupla twarz - "Drabinka"

Dla tych, którzy lubią długość, idealnie nadaje się wszystkim znana fryzura damska - "drabinka". Taka fryzura wizualnie wyszczupli twarz, uwydatni kości policzkowe i podbródek. Fryzurą pozwala robić mnóstwo eksperymentów z różnymi uczesaniami włosów: np zebrać część włosów w koński ogon, a duże loki lub po prostu zostawić rozpuszczone. ( mega ładnie będą wyglądać w tym przypadku podkręcone loki z przodu).

fryzury-wyszczuplajace-twarz-1-3

  • Skośna grzywka

Takie fryzury damskie wyszczuplające twarz przyciągają szczególną uwagę do oczu i brwi. Popularna fryzjerka Amy Bradbury uważa, że skośna grzywka optycznie wygładza twarz, sprawia, że wizerunek jest bardziej romantyczny i kobiecy.

fryzury-wyszczuplajace-twarz-min

fryzury-wyszczuplajace-twarz-1-1

Ważny warunek — skośna grzywka musi być poniżej brwi. Ułożona na krzywy przedziałek, ona będzie pięknie spadać na twarz i przekrywać obszary problemowe.

  • Lekka objętość

Wreszcie, zapomnij o dużych lokach. "Loki dużej średnicy dodadzą niepotrzebną objętość twarzy "... zaleca się jednak od czasu do czasu eksperymentować z efektem falujących włosów, co najważniejsze - we wszystkim należy wiedzieć, kiedy przestać.

fryzury-wyszczuplajace-twarz-02-min

  • Wysoki koński ogon albo pęczek

Ciekawe, że odwrotny trick też działa: nie chować owal twarzy, a maksymalnie go otworzyć. Wysoki ogon wydłuża twarz, i dzięki temu twarz wydaje się węższą.

Dla uzyskania efektu wizualnie wąskiej twarzy zalecamy robić wysokie fryzury. Wybierz wysokie kępy, na przykład kok, wysoki, ale nie napięty i gładki ogon.

fryzury-wyszczuplajace-twarz-01-min

Co jest przeciwwskazane dziewczynom z okrągłą twarzą:

Nasza rada : Odpowiedni odcień włosów jest również bardzo ważny. Paniom z okrągłą twarzą wskazane jest, aby wybrać ciemne odcienie farby do włosów. Jednak nie tylko stałe zabarwienie może stać się twoim pomocnikiem. Można również eksperymentować z techniką koloryzacji, np zrobić jaśniejsze pasemka, które ukształtują fryzurę tak, że zalety twojej twarzy wyjdą na pierwszy plan.

fryzury-wyszczuplajace-twarz-00-min

• Krótkie grzywki z poziomowym cięciem;

• Kosmyki na czubku głowy;

• Gładko zaczesane do tyłu włosy, całkowicie otwierające całość twarzy;

• Zbyt długie włosy. Twoja idealna długość — od obojczyka do połowy klatki piersiowej;

• Krótki bob;

• Drobne loki w afro - stylu;

• Obszerne i bujne fryzury z dużymi lokami.

Modne kolory 2018 - zobacz co jest w trendzie dzisiaj