Myśli o tym, co przygotować na śniadanie, codziennie kręcą się w naszej głowie, tworząc  w wyobraźni obraz idealnego poranku, kiedy obudziłaś się bez budzika, nigdzie się nie śpieszysz, a obok łóżka czeka filiżanka aromatycznej kawy i pyszne, zdrowe śniadanie, przygotowane przez ukochaną osobę. Niestety, w rzeczywistości często tak nie jest i wszystkie te marzenia pozostają w naszych fantazjach. A jak wygląda twój zwykły poranek? Najprawdopodobniej, co najmniej dziesięć razy odkładasz swój telefon mówiąc "jeszcze 5 minutek", i w końcu biegasz w agonii po mieszkaniu, spóźniając się na wszystkich frontach, w pośpiechu, rzucając w siebie przynajmniej jedną kanapkę. Ale nie tym razem!

Jak stworzyć ładne konto na Instagramie? Nasz pomocny tutorial

Zdecydowaliśmy się obudzić w tobie kreatywność i zebraliśmy 20 pomysłów na zdrowe śniadanie, ciesząc się w łóżku którymi, masz gwarancję, że poczujesz się królową i nie złamiesz swoje zdrowe odżywianie. Wszystkie są z jednego z naszych ulubionych źródeł inspiracji – Instagramu.

Od słonych opcji z odżywczym awokado i jajkiem w koszulce do słodkich naleśnikowo-owocowych kompozycji – zachowaj te fotogeniczne i, co najważniejsze, przydatne pomysły na zdrowe śniadanie dla swojego idealnego początku dnia. (Lub po prostu wyślij link do tej publikacji ukochanej osobie).

Jak przygotować zdrowe śniadanie fit?

pomysły na zdrowe śniadanie

Przed przystąpieniem do przygotowania dania, warto zwrócić uwagę na dwie proste, ale skuteczne zasady, które pozwolą ci zaoszczędzić czas.

 1. Tworzenie menu z wyprzedzeniem. Nic tak nie pomaga zaoszczędzić cenny w dzisiejszym społeczeństwie czas, jak umiejętność planowania. Rozpatrując plan posiłków na śniadanie z góry (najlepiej na tydzień do przodu), będziesz mogła zrobić swoje posiłki bardziej zróżnicowane, a więc bardziej przydatne i smaczne.
 2. Przygotować kuchnię do walki z góry. Czas gotowania wielu potraw z rana można skrócić, jeśli przygotować się do tego procesu wieczorem. Na przykład, umieścić na stole talerze, kubki, widelce, wsypać herbatę w dzbanek lub kawę do ekspresu. Te proste czynności pozwolą ci zaoszczędzić trochę czasu, którego tak brakuje w godzinach porannych.

Jak zacząć odchudzanie? Jakie metody odchudzania stosują blogerki?

Pomysły na zdrowe śniadanie – szybko, smacznie i zdrowo

Skoro już poznałaś kilka trick’ow na zaoszczędzenie czasu, teraz można pogadać trochę o tym, co zjeść na śniadanie. Jak już wspominaliśmy, największym źródłem inspiracji w tym przypadku jest Instagram, zwłaszcza różne blogerki i blogerzy. Otóż poniżej znajdziesz listę TOP zdrowych śniadań Instagramowiczów:

 • Odżywcze batony z suszonych owoców
 • Tosty z łososiem i serkiem twarożnym
 • Tortilla z jajkiem i serem
 • Płatki owsiane z cynamonem i owocami
 • Pankejki z syropem klonowym na mące ryżowej
 • Nocna owsianka z chia i jagodami
 • Omlet z mozzarellą i pomidorami
 • Acai bowl
 • Tropikalny smoothie bowl

Pozytywne cechy charakteru do związku

Co zdrowego na śniadanie oferują nam Instagramowe liderzy opinii?

pomysły na zdrowe śniadanie pomysły na zdrowe śniadanie pomysły na zdrowe śniadanie pomysły na zdrowe śniadanie pomysły na zdrowe śniadanie pomysły na zdrowe śniadanie pomysły na zdrowe śniadanie pomysły na zdrowe śniadanie pomysły na zdrowe śniadanie pomysły na zdrowe śniadanie pomysły na zdrowe śniadanie pomysły na zdrowe śniadanie pomysły na zdrowe śniadanie pomysły na zdrowe śniadanie pomysły na zdrowe śniadanie