Kupując tusze do rzęs często kobiety stają w tym samym punkcie,mianowicie: lepiej kupić tani tusz i zaoszczędzić, czy wydać więcej pieniędzyna lepszy tusz do rzęs. Jeśli jednak nie jesteś pewna, czy to dobry pomysł iczy nie zaszkodzisz sobie w ten sposób trzeba zastanowić się nad tym: Tanie oraz drogie tusze do rzęs - zobaczczym się różnią.

Tanie oraz drogie tusze do rzęs - zobacz czym się różnią-1

   W wielu przypadkach płaci się więcej pieniędzy za markę, drogą i znaną firmę. Jednak czy zawsze tak jest? Czym różni się skład tuszy kosztujących kilka złotych od tych, które kosztują około 50 zł? Przyjrzymy się składowi i właściwościom drogich tuszy do rzęs.

W czym lepsze są drogie tusze do rzęs?

   Przyjrzyjmy się w czym lepsze są drogie tusze do rzęs:

  • po pierwsze tusz do rzęs, który góruje ceną można rozpoznać po szczoteczce do rozczesywania rzęs, można to rozumieć- szczoteczka tego trochę droższego tuszu jest bardziej zawinięta ma kształt bardziej wyprostowane półkole. Czy ma to jakieś pozytywne zastosowanie? Jest wiele wygodniejsze niż proste szczoteczki tańszych tuszów, ponieważ zakręcone lepiej docierają do kącika oka w przeciwieństwie do tańszych.  Jest to bardzo pomocne gdy rzęsy należą do tych krótszych.
  • Co w sobie mogą zabierać takie tusze? Zwykłe, tańsze są po prostu tuszami mają jakiś barwnik i podkreślają rzęsy, a gdy zakupi się tańszy można oczekiwać po nim dodatkowej odżywki regenerującej, czyli działanie takiego tuszu polega na odnowie oraz podkreśleniu.
  • Szczoteczka, szczoteczka i jeszcze raz szczoteczka. Czyli najważniejsza część z całkowitego tuszu. Musi być odpowiednio dostosowana. W tym typie tuszy szczoteczka jest kształtem odpowiednia. Każdy powinien uważać na grubość i o ułożenie włosków, czy przez przypadek nie są za gęsto ułożone, a to występuje w tych tańszych tuszach. W droższych jest to starannie zrobione, dzięki czemu każda z rzęs zostaje na swoim miejscu nie naruszona. Szczoteczki o za grubym owłosieniu mogą wyrywać rzęsy przy czym towarzyszy wielki ból. Bezpieczniej kupować te droższe sztuki i sobie tego oszczędzić.
  • Co do utrzymywania się makijażu- często kobietom brakuje w tuszu, no cóż, czasu- po czasie jakby kostnieją, łamią się oraz rozmazują bardzo. Tu tez można zaradzić droższe tusze istnieją jako żel długotrwały, czas nie ma tu znaczenia.
  • Wygląd też należy tu do omówienia. Tańsze tusze sklejają rzęsy i krzywo układają, co nie wygląda dobrze, lecz te droższe typowo szczotkują rzęsy układając je w naturalny sposób, uzyskując efekt sztucznych rzęs, co bezdyskusyjnie wygląda lepiej.
  • Co zrobić gdy nie ma makijażu a trzeba już wyjść? Droższe maskary posiadają w sobie bardziej skumulowane środki, dlatego jeden raz nakłada już grubą warstwę oraz wydłużenie, czytając- zajmuje najmniej czasu.
  • Naturalny make- up? To możliwe tylko przy tych trochę droższych markach, ponieważ chodzi tu o pozostałości. Naturalnie nie mogą zostać grudki, co zdarza się w tych tańszych tuszach, w tych droższych grudki nie są akceptowalne.
  • Droższe bardziej podkreślają górną powiekę od dołu, co daje z daleka lepszy kontur dla oczu. Jak i tworzy fajny efekt kreski. Tańsze tusze prostują rzęsy nie tworząc zawinięcia, który wygląda o wiele lepiej.
  • Kolorowo? Aby wybrać do stroju kolorowy makijaż, nie można bać się płacić więcej za maskarę, tańszą nie osiągnie się tego efektu. Droższa zapewni większe nasycenie koloru, podkreślenie oczu, jak i szaleństwo swojego makijażu. Tańsza może się łamać, mieć brzydszy kolor, na pewno nie zaszczyci się takim nasyceniem.

Tanie oraz drogie tusze do rzęs - zobacz czym się różnią-6

   Jak widać całkiem sporo różni tani tusz od rzęs od droższych. Zarówno ich skład jak i cena mocno się różnią, a efekt jaki chcemy osiągnąć, dużo łatwiej jest za pomocą droższego tuszu do rzęs. Nie można jednak uogólniać, gdyż każda marka tuszu proponuje co innego. Najważniejsze jednak by pamiętać by zawsze samemu dokonywać wyboru.

Tanie oraz drogie tusze do rzęs - zobacz czym się różnią-4

  Wystarczy przed zakupem zapoznać się ze składem jaki jest zawarty wtuszu. Dlatego zawsze pamiętaj, ze wszystko zależy od twojego świadomego wyboru.Dlatego zastanów się na tym czy tanieoraz drogie tusze do rzęs - zobacz czym się różnią. Na własnej skórze, adokładnie oczach przekonaj się jak wielka i znacząca jest różnica. I jak czasemdodatkowe kilkadziesiąt złotych wydane na droższy tusz jest dobrą inwestycją, anie źle wydanymi pieniędzmi.

Tanie oraz drogie tusze do rzęs - zobacz czym się różnią