Jeśli zawsze chciałaś zrobić odważną fryzurę, 2019 – czas na eksperymenty. Spójrz na modne krótkie fryzury i wybierz dla siebie najlepszą.

Jak dbać o włosy na wakacjach? A także przed i po!

Długie zadbane włosy nigdy nie wyjdą z mody, ale w tym roku dzielą pierwsze miejsce z ekstremalnie krótką fryzurą damską. Poniżej czeka na ciebie kilka pomysłów na to, jak obciąć włosy na krótko w 2019 roku, a także spis modnych fryzur, które będą popularne tej wiosny i zbliżającym się latem.

Modne krótkie fryzury 2019

  • Krótkie fryzury z grzywką, dodające objętość

Dodać odrobinę francuskiego szyku w codziennym życie pomoże ta stylowa fryzura. Z powodu nierównych włosów dostaniesz oszałamiającą objętość; ponadto, fryzura doskonale trzyma kształt. Opcja będzie fajnie wyglądać na kręconych lub falujących włosach, ale właścicielkom prostych włosów warto kupić lokówkę do tworzenia lekkich romantycznych fal.

jak obciąć włosy na krótko jak obciąć włosy na krótkojak obciąć włosy na krótko jak obciąć włosy na krótko

Wakacyjne fryzury – TOP inspiracji na lato 2019

  • Pixie z wygolonym bokiem

Chłopięca fryzura dla najbardziej odważnych i zdecydowanych dziewczyn. Uwierz mi, z nią każdy twój look, nawet z najbardziej delikatną i kobiecą sukienką będzie wyglądać bezczelnie i żartobliwie. Poza tym nie dziw się, jeśli twój chłopak również marzy mieć taką fryzurę.

jak obciąć włosy na krótko jak obciąć włosy na krótko jak obciąć włosy na krótko

  • Fryzura cieniowany bob na krótkie włosy

Nie wiesz, jak ściąć włosy na krótko i dodać fryzurze objętości? Zwróć uwagę na bob z cieniowaniem. Poprzez połączenie długich i krótkich włosków dostaniesz bujne loki, które nie będzie trudno zebrać w pożądany kształt. Nawiasem mówiąc, uważa się, że asymetryczny cieniowany bob – najlepszy lifehack życia dla tych, którzy chcą poprawić owal twarzy.

jak obciąć włosy na krótko jak obciąć włosy na krótko jak obciąć włosy na krótko jak obciąć włosy na krótko

Modne fryzury z apaszką na głowie na lato 2019

  • Delikatna fryzura z długimi włoskami

Marzysz o krótkich włosach, ale nie chcesz rozstawać się z delikatnym i romantycznym wizerunkiem? Doskonałym rozwiązaniem jest taka delikatna fryzura damska. Tu, przy okazji, prostowłosym kobietam warto pozostać sobą, a oto dziewczynom z falistymi włosami warto pomyśleć o prostownicy.

jak obciąć włosy na krótko jak obciąć włosy na krótko

  • Modne fryzury bob-kareta na krótkie włosy

Bob-kareta – jedna z najbardziej popularnych fryzur 2019 roku. Nic dziwnego: pasuje absolutnie wszystkim i pozwala skorygować kształt twarzy, i podkreślić, na przykład, oczy i kości policzkowe. Jeszcze jeden plus fryzury tkwi w prostocie układania: do tworzenia codziennej fryzury potrzebujesz tylko suszarkę do włosów, szczotkę, piankę i zaledwie 5-10 minut.

jak obciąć włosy na krótko jak obciąć włosy na krótko

Teraz coraz więcej gwiazd i Instagram-blogerów stawiają na cieniowaną karetę lub wydłużony bob. Więc w twoim arsenale – tysiące przykładów różnych opcji cieniowania i koloryzacji. A nasz artykuł o tym, jak obciąć włosy na krótko w 2019 roku napewno wesprze cię w wyborze odpowiedniej fryzury.