Jeśli zawsze chciałaś zrobić odważną fryzurę, 2019 – czas na eksperymenty. Spójrz na modne krótkie fryzury i wybierz dla siebie najlepszą.

Jak dbać o włosy na wakacjach? A także przed i po!

Długie zadbane włosy nigdy nie wyjdą z mody, ale w tym roku dzielą pierwsze miejsce z ekstremalnie krótką fryzurą damską. Poniżej czeka na ciebie kilka pomysłów na to, jak obciąć włosy na krótko w 2019 roku, a także spis modnych fryzur, które będą popularne tej wiosny i zbliżającym się latem.

Modne krótkie fryzury 2019

  • Krótkie fryzury z grzywką, dodające objętość

Dodać odrobinę francuskiego szyku w codziennym życie pomoże ta stylowa fryzura. Z powodu nierównych włosów dostaniesz oszałamiającą objętość; ponadto, fryzura doskonale trzyma kształt. Opcja będzie fajnie wyglądać na kręconych lub falujących włosach, ale właścicielkom prostych włosów warto kupić lokówkę do tworzenia lekkich romantycznych fal.

jak-obciac-wlosy-na-krotko-1

jak-obciac-wlosy-na-krotko-3

jak-obciac-wlosy-na-krotko-8

Wakacyjne fryzury – TOP inspiracji na lato 2019

  • Pixie z wygolonym bokiem

Chłopięca fryzura dla najbardziej odważnych i zdecydowanych dziewczyn. Uwierz mi, z nią każdy twój look, nawet z najbardziej delikatną i kobiecą sukienką będzie wyglądać bezczelnie i żartobliwie. Poza tym nie dziw się, jeśli twój chłopak również marzy mieć taką fryzurę.

jak-obciac-wlosy-na-krotko-6

jak-obciac-wlosy-na-krotko-5

jak-obciac-wlosy-na-krotko-4

  • Fryzura cieniowany bob na krótkie włosy

Nie wiesz, jak ściąć włosy na krótko i dodać fryzurze objętości? Zwróć uwagę na bob z cieniowaniem. Poprzez połączenie długich i krótkich włosków dostaniesz bujne loki, które nie będzie trudno zebrać w pożądany kształt. Nawiasem mówiąc, uważa się, że asymetryczny cieniowany bob – najlepszy lifehack życia dla tych, którzy chcą poprawić owal twarzy.

jak-obciac-wlosy-na-krotko-1-1

jak-obciac-wlosy-na-krotko-3-1

jak-obciac-wlosy-na-krotko-4-1

jak-obciac-wlosy-na-krotko-5-1

Modne fryzury z apaszką na głowie na lato 2019

  • Delikatna fryzura z długimi włoskami

Marzysz o krótkich włosach, ale nie chcesz rozstawać się z delikatnym i romantycznym wizerunkiem? Doskonałym rozwiązaniem jest taka delikatna fryzura damska. Tu, przy okazji, prostowłosym kobietam warto pozostać sobą, a oto dziewczynom z falistymi włosami warto pomyśleć o prostownicy.

jak-obciac-wlosy-na-krotko-1-2

jak-obciac-wlosy-na-krotko-3-2

  • Modne fryzury bob-kareta na krótkie włosy

Bob-kareta – jedna z najbardziej popularnych fryzur 2019 roku. Nic dziwnego: pasuje absolutnie wszystkim i pozwala skorygować kształt twarzy, i podkreślić, na przykład, oczy i kości policzkowe. Jeszcze jeden plus fryzury tkwi w prostocie układania: do tworzenia codziennej fryzury potrzebujesz tylko suszarkę do włosów, szczotkę, piankę i zaledwie 5-10 minut.

jak-obciac-wlosy-na-krotko-3-3

jak-obciac-wlosy-na-krotko-4-2

Teraz coraz więcej gwiazd i Instagram-blogerów stawiają na cieniowaną karetę lub wydłużony bob. Więc w twoim arsenale – tysiące przykładów różnych opcji cieniowania i koloryzacji. A nasz artykuł o tym, jak obciąć włosy na krótko w 2019 roku napewno wesprze cię w wyborze odpowiedniej fryzury.