Okres wiosenny prawie każdemu kojarzy się z nadejściem długo oczekiwanego ciepła, słonecznych dni i wspaniałego nastroju.

I to wcale nie dziwi, ponieważ wiosną kwitną nie tylko kwiaty i drzewa, ale także kobiety przekształcają się, stają się modniejsze i jeszcze piękniejsze.

manicure-na-wiosne-2021-10

W poszukiwaniu najlepszych stylizacji na ciepły sezon zalecamy, aby nie zapomnieć o modnym manicure na wiosnę 2021, który stał się jeszcze lepszy i piękniejszy dzięki obecnym trendom.

Najmodniejsze trendy w manicure na wiosnę 2021

Powiedzmy od razu - nie będziesz musiała podejmować specjalnych wysiłków, aby stworzyć modny manicure wiosną, ale popularne będą też bardzo ekstrawaganckie opcje:

  • Nagi „nude” lub naturalny manicure;
  • Pastelowe odcienie;
  • Połączenie żółtego z szarym lakierem do paznokci (kolory 2021 według Pantone);
  • Delikatny róż i neonowy róż;
  • Czarne paznokcie;
  • Długie ostre paznokcie.

Naturalny manicure. Jest to najpopularniejszy manicure, jaki można było zobaczyć w kolekcjach wiosna-lato 2021. Najbardziej naturalny, powlekany w ramach palety kolorów skóry. Zgrabne krótkie paznokcie (lub lekko odrosłe, ale o zaokrąglonym kształcie) to gorący trend na wiosnę. Kolejne odniesienie do naturalności, naturalnego piękna, którego nie trzeba niczym dodatkowo dekorować. Wydaje nam się, że taki trend jest bardzo organiczny i oczywisty w ramach istniejących realiów.

manicure-na-wiosne-2021-1-60312fd586469

manicure-na-wiosne-2021-4

manicure-na-wiosne-2021-3

Pastelowe paznokcie. Instytut kolorów Pantone zidentyfikował kilka odcieni z pastelowej palety, które określą ciepły sezon 2021: są to delikatne odcienie nieba, stonowany odcień koralowca, odcień kremu, piasku, cytryny, delikatny róż, fiolet,mięta. Do manicure możesz wybrać jeden kolor lub połączyć kilka odcieni, aby stworzyć wielokolorowy manicure. Dzięki pastelowym odcieniom będzie wyglądać bardzo delikatnie i takie paznokcie będą pasować do prawie każdego stroju.

manicure-na-wiosne-2021-2-60312fd5d29fa

manicure-na-wiosne-2021-8

manicure-na-wiosne-2021-21

Połączenia pastelowych odcieni z motywami kwiatowymi będą na szczycie popularności wiosną, patrz zdjęcia dla inspiracji:

manicure-na-wiosne-2021-5

manicure-na-wiosne-2021-81

Modne kolory lakierów do paznokci według Pantone

Kolorami roku według Pantone stały się nasycony żółty i szary. Projektanci Instytutu kolorów uważają, że połączenie tych kolorów jest istotne w dowolnej proporcji.

Różowy i neonowy manicure. Kolor Bubblegum Pink obserwujemy w Fendi, Tom Ford, Christian Cowan. Ten soczysty manicure przyciągnął uwagę i nadał wyglądowi zalotności. Nawiasem mówiąc, dawno minęły czasy, kiedy jedyną zasadą w tworzeniu stylizacji była zasada "torba dopasowana do butów". Dziś twoja torba może odzwierciedlać manicure i całkowicie nie pokrywać się z butami, a kolor ust odpowiada odcieniu swetra. 

manicure-na-wiosne-2021-13

manicure-na-wiosne-2021-14

Czarne paznokcie. Oto przejście od czułości do surowości. Manicure w stylu glam rock powraca w nasze życia. Użyj czarnego lakieru jako podstawy przyszłego efektownego wzoru za pomocą srebrnego lakieru lub brokatu, naprzemiennie matowego i błyszczącego paznokcia, wykonaj Francuski lub księżycowy manicure z czarnym lakierem - baw się dobrze.

Czarny wygląda dobrze na paznokciach o dowolnej długości i kształcie. Wydaje nam się, że z dobrze dobranym strojem czarny manicure może wyglądać bardzo elegancko i luksusowo.

manicure-na-wiosne-2021-1

manicure-na-wiosne-2021

manicure-na-wiosne-2021-15

Szalony trend w manicure na wiosnę 2021 - Długie ostre paznokcie

Na koniec zostawiliśmy ten ekstrawagancki trend. Takie szpilki znów są modne. Najczęściej w kolekcjach widzieliśmy długie kwadratowe paznokcie, tak zwany kształt "baleriny", który przypomina Pointe. Trendem są również wyjątkowo długie wąskie paznokcie. Jeśli jesteś na to gotowy, oto kilka przykładowych zdjęć:

manicure-na-wiosne-2021-16

manicure-na-wiosne-2021-11

manicure-na-wiosne-2021-12