Najmodniejszy kolor roku za wersją Instytutu kolorów Pantone już został wybrany.  Żeby twój manicure hybrydowy był zawsze na czasie - przygotowaliśmy ciekawe wzory na koralowe paznokcie 2019!

koralowe paznokcie 2019

Głównym kolorem 2019 roku stał się 16-154 Living Coral. Ten kolor ma ciepły odcień z delikatnym złotym połyskiem. Kobiety, stosujące w 2019 koralowy kolor w makijażu i manicure – będą napewno miały sukces we wszystkich sferach życia w nowym roku.

Manicure na Walentynki 2018: ponad 20 najlepszych pomysłów

Koralowy kolor z czym łączyć?

Koralowy kolor idealnie komponuje się z żółtym, malinowo-czerwonym i złotem. Najmodniejszy kolor 2019 roku nie mniej dobrze komponuje się z blado-żółtym, musztardowym, lazurowym, niebiesko-zielonym (w przyszłym sezonie nasycone odcienie niebieskiego i gorczycy w ogóle zapowiadają się być w trendzie!), ciemno-szarym, srebrnym, złotym, białym, jasno-szarym, brązowym i czarno-brązowym. Koralowy uważa się za kolor wiosenny, jednak dodać trochę ciepła i mocy koloru zimą nigdy nie zaszkodzi.

koralowe paznokcie 2019

Ten manicure - hit sezonu jesień 2018!

Co warto wiedzieć o modnym kolorze 2019 w manicure?

W ubraniu i manicure koralowy kolor wygląda bardzo drogo. Koralowe paznokcie 2019 to idealne rozwiązanie dla dziewczyny, która lubi być w centrum uwagi, czy chce ją do siebie przyciągnąć.

koralowe paznokcie 2019

Oto kilka wskazówek:

  • Koralowe paznokcie są bardzo nasycone, dlatego trzeba koniecznie nałożyć bazę przed tym, jak stosować lakier do paznokci o takim kolorze.
  • Lakierów w tym odcieniu jest bardzo dużo. Zobaczcie nasze zestawienie najlepszych koralowych lakierów, aby się w tym przekonać.

koralowe paznokcie 2019

  • Koralowe paznokcie mogą mieć różne kształty. Mogą być zarówno krótkie, jak i długie. Na idealnie zadbanych paznokciach ten kolor będzie wyglądał bosko, więc poświęć czas, aby doprowadzić paznokcie do ładu, przed tym jak robić manicure.
  • Po tym, jak koralowy lakier wysechł i stylizacja zakończona, nie zapomnij nałożyć top. To przedłuży twój manicure i nada lśniącego połysku.

Manicure na zimę 2018/2019 – gorące trendy sezonu

Modny manicure i techniki w koralowym stylu

Koralowe paznokcie 2019 można zrobić w jednolitym stylu lub w połączeniu z innymi odcieniami i technikami.

Srebrna taśma do zdobienia paznokci pasuje do każdego manicure. W tym przypadku można korzystać zarówno z cienkich, jak i szerokich tasemek. Najważniejsze w tym wszystkim jest poprawnie zaaplikować taśmę na paznokcie i szczelnie zamocować ją za pomocą topowego lakieru.

koralowe paznokcie 2019

Manicure na zimę z użyciem koralowego koloru ma szansę na życie. Jeżeli nie chcesz przesadzać z mocnością, nałóż lakier w tym kolorze tylko na jeden paznokieć. To samo dotyczy kombinacji z mocno-czerwonym odcieniem i efektem "rozbite szkło". Taki manicure idealny na każdy dzień, jak i dla ważnego wieczoru!

koralowe paznokcie 2019

Stylizacja koralowych paznokci szczególnie dobrze wygląda z czarno-białą geometrią lub szlachetnym grochem. Ozdabiać paznokcie można w prostokąty, romby, kwadraty lub przekraczaniem linii.

koralowe paznokcie 2019

Przezroczysta podstawa manicure nadaje elegancji i delikatności. Rozcieńczyć "pustą przestrzeń" można dzięki dodaniu neutralnych roślinnych wzrorów lub figur geometrycznych.

koralowe paznokcie 2019

Manicure do czerwonej sukienki

Mamy nadzieję, że najmodniejszy kolor roku i koralowe paznokcie 2019 staną się twoimi wiernymi sojusznikami i cała uwaga otoczenia będzie twoja.