Jesteś gotowa do letniego sezonu? Tu nie chodzi o twoich sukcesach na siłowni, a o zakupach na kolejny sezon. Latem nie możesz obejść się bez modnego kostiumu kąpielowego, który podkreśli twoją sylwetkę i ukryje wszystkie niedoskonałości. Jeżeli jesteś ciekawa jak spalić 1000 kalorii przed urpolem - patrz tutorial w naszym artykule.

jak dobrać strój kąpielowy na lato 2018

Modne stroje kąpielowe na lato 2019 roku zachwycą różnorodnością. Każda przedstawicielka płci pięknej będzie mogła wybrać właśnie ten strój kąpielowy, który w największym stopniu nadaje się do tworzenia interesującego plażowego stylu, ukryje niedoskonałości figury i podkreśli piękne strony. Zdjęcia modnych kostiumów kąpielowych 2018, nowości i trendy zasługują na szczególną uwagę, dlatego trzeba uważnie zbadać modne trendy i zrobić przyzwoity wybór z uwzględnieniem cech swojej sylwetki. W tym artykule będziemy mówić o tym, jak wybrać strój kąpielowy na lato 2018 i o tym, jakich modnych kolorów 2018 warto szukać w sklepach.

Jak wybrać strój kąpielowy na lato 2019

Najpierw musisz zrozumieć, jaki strój kąpielowy chcesz. Początkowo musisz kierować się nie typem figury, jest to ważny aspekt! Bierz pod uwagę osobiste preferencje, zgodnie z nimi i zaczynaj poszukiwanie kostiumu do kąpieli. Zobacz zdjęcia, jakie stroje kąpielowe lubią modelki, , gwiazdy kina itd.

Zwrócić uwagę na stroje kąpielowe dla dużego i małego biustu. Trzeba od razu wybrać konkretną opcje: jednoczęściowy strój kąpielowy, oddzielne bikini, bikini-bando, sportowy, tankini lub wyszczuplający strój kąpielowy.

Jeszcze dobrze jest przyjrzeć się kolorystyce i dodatkom. Nasycone, klasyczne, w pastelowych kolorach, czy ma mieć wkładki, rysunki lub nie. Łączniki, gumki, opaski, lub odwrotnie, bez rękawów, bez ramiączek, itd.

https://prettylady.net.pl/modne-sukienki-bez-ramiaczek-w-roku-2018/

Dziewczyny często oszczędzają koszty, starają się mniej zapłacić za jeden strój kąpielowy, ale przy tym biorą kilka. Taki zapas do wykorzystania w przyszłości może odegrać okrutny żart. Nie omijajcie stroną drogie stroje kąpielowe.

Modne trendy w strojach kąpielowych w 2019 roku

Nie wiesz jak wybrać strók kąpielowy na lato 2019, aby odpowiadał obecnie obowiązującym trendom? Styliści oferują różnorodne stroje kąpielowe, wykazując bezkres swojej wyobraźni. Kolory i fasony zaskakują wiele młodych kobiet. Najważniejsze to uświadomić sobie, jakie stroje kąpielowe będą warte uwagi.

1) Stroje kąpielowe w stylu retro nadal zasługują na uwagę. Dziewczyny mogą wybierać modele w stylu lat 70-tych, charakteryzujące się wysokimi majtkami. Pomimo przejawu sportowego stylu, dzięki retro stylu można podkreślić piękno i atrakcyjność kobiecych bioder.

jak dobrać strój kąpielowy na lato 2018

Seksowne sportowe bikini również zasługują na uwagę, ale muszą one być nasycone i udekorowane. Nadal aktualne są stroje kąpielowe w stylu sport chic, zaskakujące zdobione łańcuchy i niezwykłego splotu ramiączka. Retro strój kąpielowy idealnie nadaje się do sezonu plażowego 2019 roku.

https://prettylady.net.pl/modne-paznokcie-na-wiosne-2018/

2) Kolory też mogą być istotne. Na przykład, połączenie czerni i bieli pobudza wielu dziewczyn. Jeśli chcesz, możesz wybrać mocne kolory strojów kąpielowych, które wyglądają luksusowo na opalony kobiecych ciałach. Badając trendy mody, można wybierać stroje kąpielowe w pastelowych kolorach, które ich odcieiają piękno opalonej skóry.

jak dobrać strój kąpielowy na lato 2018

3) Nadal aktualne pozostają stylowe stroje kąpielowe z różnymi akcentami, oryginalnymi elementami dekoracyjnymi. W razie potrzeby, dziewczyny mogą wybierać stroje kąpielowe z długimi rękawami, stworzone z materiałów przezroczystych.

jak dobrać strój kąpielowy na lato 2018

4) Różnorodność wydruków zaskakuje wielu dziewczyn. Nadruki i wzory również pozwalają nie tylko wybrać stylowy strój kąpielowy, ale i mieć pewność, że jest on zgodny z trendami mody.

jak dobrać strój kąpielowy na lato 2018

5) Jednoczęściowe stroje kąpielowe charakteryzują się oryginalnymi asymetrycznymi wycięciami, które są wykonane bezpośrednio w talii.

jak dobrać strój kąpielowy na lato 2018

6) Oddzielne stroje kąpielowe oferują kontrastowe wykonanie dwóch części: górnej i dolnej. Na przykład, jednokolorowe spodenki idealnie komponują się z bando, topem - holterem, trójkątną górą. W tym samym czasie, górna i dolna część powinny być utrzymane w tym samym stylu.

Modne kolory strojów kąpielowych 2019 roku

Latem 2019 w modzie są żywe i soczyste kolory. Modne stroje kąpielowe w 2018 roku są wystarczająco mocne:

  • niebieski występuje praktycznie we wszystkich swoich odcieniach, w tym niebieskim, granatowym, szafirowym;
  • jedna z najbardziej ciekawych opcji – to duet niebieskiego i białego, który może być zbliżony do morskich tematów;
  • biały kolor staje się jednym z najbardziej aktualnych, ponieważ jest on używany do wykończenia ramiączek, topów i falbanek;
  • pastelowa gama również zasługuje na uwagę;
  • duży i drobny kwiatowy wzór przyciąga wzrok, ale najlepiej wygląda w jednoczęściowych strojach kąpielowych;
  • tropiczne motyw z powodzeniem przejawiają się w kostiumach kąpielowych, przy czym zakłada się możliwość kombinacji pomarańczowego, żółtego z białym i jasnoniebieskim;
  • egzotyczne nadruki przyciągają szczególną uwagę, ponieważ mają etniczne nastroje.

Modne stroje kąpielowe - zdjęcia z ostatnich wybiegów

[gallery columns="1" link="file" size="full" ids="3783,3784,3785,3786,3787,3788,3789,3790,3791,3792,3793,3794"]

A ty już masz nowy strój kąpielowy na sezon lato 2018? Dzięki naszym wskazówkom mamy nadzieję, że teraz wiesz jak wybrać strój kąpielowy na lato 2019. Bądź  piękna z Prettylady.