Rzadko można spotkać kobietę, która jest w 100 % zadowolona własnym wyglądem. Odnosi się to szczególnie do piersi – większość przedstawicielek płci pięknej marzy mieć większy biust. Ale na operację plastyczną może się zdecydować nie każda, w tym przypadku na pomoc wszystkich kobiet, które mają wątpliwości co do atrakcyjności swojej piersi, przychodzi biustonosz z efektem push-up. Nie wystarczy jednak tylko zdecydować się na zakup biustonoszu, lecz trzeba wiedzieć jak dobrać stanik push-up, by biust wyglądał idealnie.

jak-dobrac-stanik-push-up

Modne fryzury z apaszką na głowie na lato 2019

Rodzaje biustonoszy powiększających biust

Odmian bielizny z efektem push-up jest bardzo wiele, ale można je podzielić na kilka grup w zależności od tego, jaki efekt chce osiągnąć jej właścicielka:

  • Miseczka stanika miękka, a tworzony efekt powiększania jest minimalny.
  • Miseczka posiada wyjmowane wkładki, co pozwala regulować wielkość piersi.
  • Mocno powiększający biustonosz z żelem, dzięki czemu kształt i rozmiar biustu można znacznie poprawić.

Tatuaże damskie 2019 – najnowsze trendy

Jak wybrać dobry biustonosz powiększający: kilka przydatnych wskazówek

jak-dobrac-stanik-push-up-0

Aby wynikiem się nie zawiedłaś, należy wziąć pod uwagę wiele niuansów przy wyborze stanika z efektem push-up:

  • Do codziennego noszenia wybieraj produkty z naturalnych tkanin, jeśli szukasz biustonosz na specjalne okazje – kup dowolną bieliznę, nie zwracając uwagi na materiał, z którego została wykonana.
  • Chcesz mieć możliwość regulacji objętości piersi? Należy wybierać te modele, w których są przednie zapięcia na zatrzaski, które pozwalają odsuwać lub przybliżać miseczki stanika.
  • Aby nadać piersiom szczególnie wyrazistej objętości, poszukaj modelu z czterema wkładkami (zwykłe opcje przewidują tylko dwie).
  • Jeśli chcesz dobrać biustonosz push-up pod otwartą sukienkę, wybierz model z silikonowym tyłem – będzie on widoczny znacznie mniej od zwykłego.

Jak ubierać się modnie i tanio w 2019?

Jak dobrać stanik push-up? Stanik jako jedna wielka niewiadoma

Każda z nas może wejść do takiego sklepu i przy większej lub mniejszej chęci wybierania pośród milionów staników, gdzie większość może różnić się zaledwie jakąś wstążeczką i mieć duży mętlik w głowie. Wybieranie tego typu rzeczy może być bardzo problematyczne, ponieważ stanik trzeba dopasować, kolor, jaki się lubi, lub jaki pasuje do jakiejś części ubrania, rozmiar, który w każdym innym oddzielnym sklepie może, pomimo takiego samego oznaczenia, mieć kompletnie inny rozmiar.

jak-dobrac-stanik-push-up-1

I tu w grę wchodzi stanik push-up, czyli jeszcze więcej problemów w dobieraniu, lecz w zamian można zyskać naprawdę ładną sylwetkę, jak i większe piersi wizualnie. Takie staniki mogą być również o wiele wygodniejsze niż zwykłe nieposiadające tych aspektów.  Gąbeczki w push-up ładniej stylizują nasze piersi, na koszulce, jak i pod nią. Ich przewodnim celem jest to, aby wypychać je do góry, jak i ładnie zaokrąglić. Coś naprawdę dobrego .

Po dobrym wyborze...

jak-dobrac-stanik-push-up-2

Od razu widać po kobiecie, kiedy stanik jest dobrze dobrany. Nie widać na jej twarzy bólu od za małego stanika, zdenerwowania od stanika ześlizgującego się z biustu, jak i wstydu po rozpinającym się staniku cały czas. Kobieta czuje się bardziej atrakcyjna, koszulki leżą ładniej, a ona zwyczajnie czuje się lepiej i zdecydowanie się już tym nie przejmuje, bo stało się to wygodne. Wybieranie stanika nie jest nigdy za łatwe, lecz gdy już się wybierze, wtedy kobieta czuje się jak przysłowiowe milion dolarów. Więc to chyba najlepsza odpowiedź jak dobrać stanik push-up. I nie można powiedzieć, że push-up to coś złego, wręcz przeciwnie jest to dobra rzecz pomimo, co mówią ludzie, to naprawdę dobra rzecz i warto to przynajmniej przetestować, a wtedy może się to spodobać, nawet bardzo.