Czarne wągry na nosie. Jak walczyć

Jeśli stałaś się właścicielką takiego problemu kosmetycznego, nie rozpaczaj. Istnieje więcej niż jeden skuteczny sposób usuwania czarnych plam na nosie , brodzie i płatach w domu.

Czarne plamy na nosie : folia żelatynowa
Oznacza to - po prostu wybawieniem dla kobiet, które chcą wyglądać dobrze i schludny, i nie idź do drogich salonów kosmetycznych. Jest to bardzo przystępne narzędzie. Wszystko, czego potrzebujesz, aby zamaskować folię przed czarnymi plamkami pomógł Ci, to szklanka mleka i 2 łyżki. łyżki żelatyny. Mleko należy ogrzać, ale nie gotować. Następnie w ciepłym mleku namocz żelatynę. Po 20 minutach infuzji umieścić mieszaninę w łaźni wodnej i mieszać, aż żelatyna całkowicie się rozpuści.

Jak usunąć czarne plamy na nosie 1

Dopóki maska ​​ostygnie, oczyść twarz i nałóż bawełniany wacik. Jest to możliwe tylko w strefie T lub na całej twarzy. Po wyschnięciu maski nałóż następującą warstwę (3-5 warstw). Po wyschnięciu maski (około 30 minut) delikatnie ją rozprowadź.

Musisz strzelać, zaczynając od podbródka i podciągając się. Jeśli poprawnie zrobiłeś wszystko, to od wewnątrz cudownej maski filmowej przeciwko czarnym plamom będzie wszystko na wzgórzach (zawartość porów).

Czarne plamy na nosie : maska ​​z jajkiem
Maska jajeczna pomoże Ci skutecznie usunąć czarne plamy na nosie i innych obszarach twarzy. Do takiego przepisu musisz zaopatrzyć się w jajko, dwie płytki, serwetki i nożyczki. Na początek oddziel żółtko od białka i rozstrzelaj je osobno. Wymazuj twarz białkiem i wklej te miejsca papierowymi serwetkami.

Gdy pierwsza warstwa wyschnie, nałóż drugą i pozwól jej całkowicie wyschnąć. Następnie, za pomocą ostrych ruchów, usuwamy maskę z twarzy. Następnie dokładnie umyj i nasmaruj twarz żółtkiem. Po 12 minutach żółtko można zmyć i cieszyć się rezultatem w postaci czystej skóry.

Dalej >>> Czarne wągry na nosie. Inne sposoby walki?