Podczas wakacji zwłaszcza, jeśli wyjeżdżasz gdzieś poza ściany mieszkania, a nawet granice miasta, stan duszy wymaga zupełnie nowych rzeczy. I wśród nich, chyba jedno z najważniejszych pragnień - wyglądać pięknie. A jak wiadomo, wakacyjne fryzury to najważniejszy etap w osiągnięciu sukcesu.

Odwieczne dylematy wszystkich kobiet: czy warto obciąć włosy, czy nie, jeśli zmieniać kolor włosów, to na jaki, zapuścić, czy nie, a jeśli tak, to jaką wtedy robić fryzurę? Wydawałoby się, że wszystkie te pytania powinny odpadać, gdy jesteśmy na wakacjach, ale nie...

Jaki krem przeciwsłoneczny na co dzień wybrać?

Inspiracje na wakacyjne fryzury 2020

  • Warkocze

Najlepsza fryzura na każdą okazję, jak można nie skorzystać z niej na wakacjach? Odpowiedni wariant, zarówno do plaży, jak i na imprezę!

wakacyjne-fryzury-6

wakacyjne-fryzury-9

  • Rozpuszczone włosy z plecionką

Wakacje — najlepszy czas do tego, aby dać włosom odpocząć od gumek do włosów, spinek i innych akcesoriów. Lubisz rozpuszczone włosy? W tym przypadku przyda ci się ta stylizacja!

wakacyjne-fryzury-10

wakacyjne-fryzury-1-1

  • Kok zwykły i nie tylko

Jest to idealne rozwiązanie na wakacje: robi się łatwo, a pasuje praktycznie każdemu i pod każdy strój, a wieczorem możesz rozpuścić włosy, i spadną na barki pięknymi falami. Można również zrobić kok samuraja, jeśli ci się bardziej podobają rozpuszczone włosy.

wakacyjne-fryzury-2

wakacyjne-fryzury-8

wakacyjne-fryzury-11

  • Koński ogon

A jak bez niego? Ty na pewno nie możesz się obejść bez ładnego ogonka. Tylko zrób go bardziej atrakcyjnym niż zwykle.

wakacyjne-fryzury-1

  • Wakacyjne fryzury z apaszką we włosach

Instagramowy hit sezonu wiosna-lato 2020 - apaszka we włosach. Zobacz nasze inspiracje i nie zapomnij zabrać piękną chustkę do włosów na urlop!

wakacyjne-fryzury-3

wakacyjne-fryzury-4

wakacyjne-fryzury-5

Modne fryzury z apaszką na głowie na lato 2019

Jak dbać o włosy na wakacjach?

Podczas odpoczynku na słońcu włosy powinny być chronione, aby nie straciły swój wygląd i nie stały się wrażliwe. Jednak łączyć regularną pielęgnację włosów z wakacjami – nie jest to łatwe zadanie!

Jak wybrać strój kąpielowy na lato 2019?

Do pielęgnacji włosów na wakacjach polecamy stosować serum do włosów. Cienkim włosom bardziej nadają się odpowiednie spraye ochronne z lekką konsystencją. Posiadaczki gęstych włosów mogą korzystać z ochrony przeciwsłonecznej do włosów. Dla dobrego efektu należy rozprowadzić wybrany środek równomiernie po całej powierzchni włosów.

wakacyjne-fryzury-1-2

Jak tylko środek ochronny został naniesiony na włosy, zabezpiecz je, aby kosmyki nie zetknęli się z piaskiem lub wodą morską. Zawsze należy mieć przy sobie gumę w swojej plażowej torbie.

Wskazówka: Po dniu spędzonym na plaży, należy umyć włosy, szczególnie jeśli stosowane były kosmetyki ochronne z filtrami UV. Użyj szamponu i środek do pielęgnacji włosów, dobrane w zależności od rodzaju włosów. To pozwoli ci pozbyć się drobnych zanieczyszczeń na włosach, a także na skórze głowy.

Wakacyjne fryzury na lato 2020 są o tyle różnorodne, że nie da się umieścić wszystkich stylizacji na jednej stronie. Mamy nadzieję, że podzielisz się z nami pomysłami na letnie fryzury w komentarzach.