Modny manicure na jesień 2018 przygotowuje mocne kolory i niezwykłe kombinacje. Najnowsze trendy w manicure zaskoczą prawdziwych fashionistek, i jeśli lubisz być w trendzie tej jesieni, koniecznie zobacz zdjęcia najlepszych stylizacji paznokci w naszej kolekcji.

Zmiana pór roku, koniec ciepłego lata — w sumie każda z nas potrzebuje wsparcia. I piękny manicure jest całkiem w stanie poradzić sobie z takim zadaniem! Manicure na jesień 2018 oferuje ci szeroki wybór trendów — wybieraj w naszej galerii, którą z nowości chcesz spróbować w pierwszej kolejności.

Manicure - hit sezonu jesień 2018 - Kształt paznokci

Modny manicure hybrydowy trzeba robić na ładne paznokcie, prawda? Więc najpierw porozmawiajmy o modnym kształcie do manicure na jesień 2018. Tu trendy nieco się zmieniają w porównaniu z początkiem roku. Na szczycie popularności — trzy opcje:

  • paznokcie owalne,
  • krótkie paznokcie z kwadratową końcówką,
  • migdałowe paznokcie (ten trend pozostaje w mocy).

manicure hit sezonu jesień 2018

O długości paznokci większej niż średnia nawet nie wspominamy. Krótkie paznokcie z zaokrąglonymi brzegami — wciąż jest najlepszym rozwiązaniem dla każdego, kto dba przede wszystkim o komfort. Projektanci widzą prawdziwy wybuch popularności owalnych pazurów średniej długości, tak, że jeśli masz je dość krótkie, zacznij się przygotowywać!

Kolorowy manicure na jesień

Żeby manicure nie stał przyczyną jesiennej depresji - warto zawsze śledzic aktualne trendy. Jeden z nowych trendów, który już podbija popularność na Instagramie — kolorowe paznokcie. Z poprawką na jesień należy wybierać stonowane kolory, a to jak je połączyć, sama zdecyduj. Istnieje kilka możliwości: 3+2, 2+2+1 i nawet 5 różnych odcieni na wszystkich paznokciach. Zrobić taki manicure harmonijny — prawdziwa sztuka.

manicure hit sezonu jesień 2018manicure hit sezonu jesień 2018 manicure hit sezonu jesień 2018

Jak zrobić akrylowe paznokcie w warunkach domowych

Księżycowy manicure w nowej postaci

Księżycowy manicure, jak i french, nie straci na aktualności tej jesieni. Ale jeśli brakuje mi czegoś niezwykłego, spróbuj świeży trend — "nagi" księżycowy manicure. W takiej wersji paznokciowa płytka jest pokryta jednolitym lakierem, a dołek — pozostaje w ogóle bez pokrycia. W końcu cały paznokieć całkowicie jest pokrywany bezbarwnym lakierem. Wygląda taki manicure bardzo nietypowo i oryginalnie, a wykonanie go jest całkiem realne, nawet w domowych warunkach.

manicure hit sezonu jesień 2018 manicure hit sezonu jesień 2018 manicure hit sezonu jesień 2018 manicure hit sezonu jesień 2018

Manicure na jesień w kolorze burgundowym

Właśnie burgundowy manicure hit sezonu jesień 2018.  Intensywny, głęboki kolor sprawi, że będziesz prawdziwą królową, niezależnie od tego, dla jakiego zdarzenia nie wybrałabyś tą stylizacje paznokci. W naszej galerii wzorów manicure burgundowego znajdziesz kilka opcji modnego koloru — wybierz ulubiony w zależności od swojego typu urody i preferencji w ubraniu. Manicure w kolorze burgundowym nadaje się do każdego stylu!

manicure hit sezonu jesień 2018manicure hit sezonu jesień 2018

Co będzie modne jesienią 2018? Modne trendy na sezon jesień-zima 2018

Modny jesienny manicure ze zwierzęcym wzorem

Skóry, futra, pióra — moda odchodzi od używania naturalnych materiałów, aby być bardziej świadomą i nie niszczyć przyrodę. Ale ukochane wzory pozostają na szczycie popularności! Tak więc, na przykład, jesienią 2018 będzie w modzie animalistyczne stylizacje na paznokciach. Tylko nie ograniczaj swoją wyobraźnię nudnym lampartem! Jest tak wiele wspaniałych opcji — plamy żyrafa, paski tygrysa, imitacja skóry krokodyla lub pytona.

manicure hit sezonu jesień 2018manicure hit sezonu jesień 2018manicure hit sezonu jesień 2018

A jaki manicure zamierzasz spróbować jesienią 2018? Powiedz nam w komentarzach!