Warto przeczytać również:

Jak zrobić pedicure hybrydowy w domu?
Najmodniejszy manicure na Nowy rok 2018
Modne fryzury damskie na Sylwestra 2018

Manicure na Nowy rok 2018 – główny świąteczny atrybut. Wybierając świąteczną stylizacje paznokci ważne jest, aby pamiętać o istotnych trendach, które dyktują podstawowe zasady pięknych rączek do spotkania Nowego roku. W tym artykule dowiesz się, jaką stylizacje paznokci na Nowy rok wybrać, aby w nowym roku być prawdziwą gwiazdą.

Główne trendy w manicure 2018

Manicure w 2018 roku może być dokonany na wiele sposobów. Warto przy tym pamiętać kilka zasad, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze stylizacji paznokci na Nowy rok 2018. Najważniejsze – naturalność i łatwość. Nie zaleca się przedłużać paznokci do niezmiernej długości. Nie warto także korzystać z ogromnych kamieni i dekoracji do stylizacji paznokci. Wystarczy pary dżetów na jednym z paznokci.

Jak już pisaliśmy w artykule manicure jesień/zima 2017-2018 - najmodniejszą formą paznokci w 2018 roku to owalna. Paznokcie ostre i kwadratowe pozostaną trendem ubiegłego sezonu. One w ciągu całego następnego roku będą nieistotne, także w sylwestrową noc nie radzimy korzystać z tego rodzaju manicure.  W manicure na Nowy rok 2018 nadaj przewagę owalnym paznokciom, albo przynajmniej półkolistym.

Tak jak 2018 r. będzie rokiem Żółtego Psa, należy uwzględnić w noworocznym manicure żółtą paletę kolorów.

  • Należą do niej: złoty; ciemno-pomarańczowy; pomarańczowy; musztardowy; cytrynowy; khaki; gruszkowy; szafranowy; stare złoto.
  • Można również wybrać kolor czerwony i jego odcienie, do których należą: marsala; czerwony; fioletowy; pomarańczowy.

Trendy w manicure na Nowy rok 2018

  • Śnieżna biel

modny manicure na nowy rok 2018

Sylwestrowe paznokcie w białym kolorze są bardzo aktualne i praktyczne, ponieważ biały kolor jest uniwersalny i pasuje niemal do każdej okazji. Głównym zadaniem  w takiej stylizacji jest dobór odpowiedniego odcienia bieli, bo jest ich bardzo dużo. Opierać się przy wyborze warto na odcień własnej skóry, czym ciemniejsza jest twoja skóra, tym ciemniejszy lakier musisz wybrać. Odcień może być nawet z domieszką kawy.
Połysk i blask białemu manicure na Nowy rok 2018 może nadać zwykły bezbarwny lakier. Jest on idealnym zakończeniem manicure i świetnym jego zdobieniem. Jeżeli chcesz mieć bardziej oryginalne i wyraziste paznokcie dodaj do ich stylizacji trochę sypkiego brokatu w srebrnym kolorze. Tylko staraj się nie przesadzić z ilością brokatu, i pozostaw go jako dodatek do stylizacji, a nie główną ozdobę.

  • Rysunki tematyczne

modny manicure na nowy rok 2018

Istotne dla sylwestrowej nocy będą rysunki tematyczne: śnieżynki, rękawiczki, bałwanki, płatki śniegu, półksiężyce, choinki i inne. Paznokcie sylwestrowe udekorowane w podobne rysunki są skomplikowane w wykonaniu, więc nakładać je na wszystkie paznokcie nie trzeba. Inaczej dostaniesz zamiast pięknego sylwestrowego manicure, brzydkie zbyt udekorowane paznokcie.

  • Manicure "Kocie oko"

modny manicure na nowy rok 2018

Stosunkowo nowy rodzaj stylizacji paznokci, idealnie nadaje się do sylwestrowego manicure 2018 roku. Optymalne kolory do stworzenia takiego manicure to szary, brązowy, fioletowy, czerwony, żółto-złoty, zielony. Jako ozdoba mogą służyć kamienia, kryształy, cekiny.

  • Hologramy i koronki

modny manicure na nowy rok 2018

Paznokcie z hologramem są jaskrawe, chwytliwe i aktualne dla obchodzenia Nowego roku. Dla tych celów stosowane są lakiery z efektem hologramu. Taki manicure można łatwo zrobić samodzielnie, warto tylko mieć trochę cierpliwości i odpowiedni lakier.

W tym roku i w kolejnym koronki na paznokciach cieszą się popularnością wśród kobiet. Ten rodzaj stylizacji paznokci jest tak popularny, ponieważ pozwala nawet samodzielnie zrobić piękny manicure. Stworzyć efekt koronki jest łatwo: trzeba kupić lakier kontrastowy, na przykład, czarny i biały. Pierwszy użyj jako podstawy, a białym nakłada się bezpośrednio rysunek na specjalny wzornik.

  • Słodki czerwony

modny manicure na nowy rok 2018

Odcieni czerwonego jest tak dużo, że zawsze jest ciężko szybko zdecydować się na konkretny odcień. Jednak warto pamiętać, że w 2018 roku, a mianowicie w sylwestrową noc pazurki z czerwoną powłoką muszą być jaskrawe. Jeżeli nie lubisz jednokolorowych stylizacji paznokci, a wolisz mieć trochę dekoracji - możesz dodać parę kryształków lub kamieni.
Ważne jest, aby pamiętać, że czerwone odcienie idealnie wyglądają na krótkich i średniej długości paznokciach, które będą aktualne  w 2018 roku, na długich czerwony lakier będzie wyglądać zbyt wulgarnie.

  • Intrygujące złoto

modny manicure na nowy rok 2018

Złoto jest kolorem delikatnym, świątecznym i pięknym. Można z łatwością powiedzieć że złoty odcień jest najmodniejszym w manicure na Nowy rok 2018. Tutaj wybór jest bardzo zróżnicowany: można użyć kawałki folii, lakier ze złotą teksturą, złoty brokat. Złotem można pomalować cały paznokieć, a można zostawić tylko złote plamy. Ponadto, złoty lakier współgra z innymi kolorami. Świetnie wygląda z brązowym, bordeaux, czarnym i czerwonym. Najlepsze lakiery żelowe znajdziesz tutaj: link

  • Mroczna czerń

modny manicure na nowy rok 2018

Czarny lakier świetnie wygląda sam w sobie, ale z okazji Nowego roku 2018 warto dodać do niego trochę kolorów, aby nie wyglądał zbyt ponuro. Tutaj można zastosować kamienie, cekiny, brokat, i wszelkiego rodzaju dekoracje. Czarny manicure ma wyraźną przewagę – wszechstronność, nadaje się pod najbardziej wykwintne stroje. Ale ważne jest przy tym, aby paznokcie były krótkie i mieli okrągłą formę.

Najmodniejsze wzory manicure na Nowy rok 2018

modny manicure na nowy rok 2018 modny manicure na nowy rok 2018 modny manicure na nowy rok 2018 modny manicure na nowy rok 2018 modny manicure na nowy rok 2018 modny manicure na nowy rok 2018 modny manicure na nowy rok 2018

W ogóle, 2018 rok opiera się na urodzie i pielęgnacji. Tak, że warto spróbować stworzyć swój harmonijny obraz, który będzie idealny pod każdym względem. A jednym z głównych klucze do sukcesu pozostają piękne dłonie z pięknym manicure! Mamy nadzieję, że nasze pomysły na najmodniejszy manicure na Nowy rok 2018 były dla Ciebie pomocne.

Przeczytaj również:
Makijaż do zielonych oczu
Kręcone włosy - jak o nie dbać
Dobre kosmetyki do włosów
Co to jest keratyna na włosy? Jak ją stosować?