Aby urozmaicić swoją fryzurę w sezonie letnim w ogóle nie musisz radykalnie zmieniać swój styl. W tym pomogą modne fryzury z apaszką na głowie.

Modne fryzury z apaszką na głowie

Latem 2019 roku modne styliści twierdzą, że głównym akcesorium do włosów będzie apaszka w nasyconych kolorach. To akcesorium nie tylko doda do twojego stroju pewnej tajemniczości, ale również wybawi od ciepła latem. Dzisiaj porozmawiamy o aktualnych fryzurach z apaszką.

Jak wybrać strój kąpielowy na lato 2019?

Dlaczego apaszki damskie są tak popularne?

Popularność damskich chustek na głowę w sezonie 2019-2020 roku wynika z funkcjonalności i oryginalności tego akcesorium, a także możliwości łączyć modne apaszki na głowę w różnych stylach ubioru.

Modne fryzury z apaszką na głowie

Modna fryzura z chustą idealnie nadaje się zarówno właścicielkom krótkich włosów, jak i dziewczynom z długimi włosami. Aby stworzyć piękną fryzurę z chustą, styliści oferują wiele opcji: różne plecionki, warkocze ze wplecioną chustą, niedbały koński ogon, turban, kok lub elegancki łuk. Każda stylizacja z apaszką ukryje nie tylko wady, ale również wizualnie powiększy objętość włosów i podkreśli twoją kobiecość.

Modne fryzury z apaszką na głowie

Jej wiązanie trwa nie więcej niż minutę, ale przy tym taka fryzura wygląda o wiele bardziej interesująco. W ten sposób można zaoszczędzić ogromną ilość czasu, który masz zazwyczaj przydzielony na fryzurę, ale przy tym pozostać na wysokości.

Tatuaże damskie 2019 – najnowsze trendy

Jakie apaszki damskie są teraz modne?

Wybierając chustę na głowę, zwróć uwagę na kwiatowe wzory i jedwabne tekstury. Nie zapominaj także, że koralowy — najmodniejszy kolor 2019 roku. Harmonijnie komponuje się z niebieskim odcieniem. Idealna na lato jest także czerwona apaszka w połączeniu z białą koszulką i jeansami mom. Można śmiało korzystać z apaszek w codziennych stylizacjach włosów: kok, koński ogon lub splot. Tym bardziej że wszystkie one są ponownie w trendzie.

Modne fryzury z apaszką na głowie

Przygotowaliśmy dla Ciebie listę modnych fryzur z apaszką na lato 2019.

Jak ubierać się modnie i tanio w 2019?

Modne stylizacje włosów z apaszką na lato 2019

Jak wiadomo, fryzura na lato nie musi być zbyt skomplikowana. Niezależnie od tego, jaką długość włosów masz – fryzury z apaszką zawsze będą dodawać kobiecości i zrobią każdą letnią stylizację nie do zapomnienia.

Szybkie zapuszczanie włosów domowymi sposobami. TOP 5 maseczek do włosów

Najłatwiej jest owinąć apaszkę damską lub szalik wokół głowy, tworząc tzw. turban. Taka fryzura robi się w zaledwie 5 minut i nie wymaga specjalnych umiejętności. Najważniejsze w tym wszystkim jest dopasować apaszkę do całego wizerunku.

Modne fryzury z apaszką na głowieModne fryzury z apaszką na głowieModne fryzury z apaszką na głowie

Kolejną stylizacją włosów na lato są wszystkim dobrze znane warkocze. Taka fryzura jest idealna, gdy masz średnie lub długie włosy. Wpleciona w warkocz apaszka nadaje elegancji do twojego ubioru.

Modne fryzury z apaszką na głowie

A co ty powiesz na to, żeby owinąć ogon apaszką? To samo można zrobić w przypadku koku. Warto pamiętać, że w trendzie jest naturalność, więc nie staraj się zrobić idealnie gładkiego ogonu lub koku, a zostaw odrobinę tego efektu messy hair i wystających kosmyków.

Modne fryzury z apaszką na głowie

Jeżeli martwisz się, że fryzura z apaszką może się zepsuć po kilku godzinach, zabezpiecz ją przy pomocy mocnego lakieru do włosów lub żelu do stylizacji włosów.

Najmodniejsze fryzury z grzywką

Jakie modne fryzury z apaszką na głowie na lato najbardziej ci się podobają?