Warto również przeczytać:

Beżowe stylizacje na wiosnę 2018 - najlepsze pomysły

Idealna suknia ślubna. 5 warunków które musi spełnić suknia na wesele

Modny Manicure Hybrydowy jesień/zima 2017-2018: trendy sezonu

Czerwona sukienka — czerwony manicure?  Pozostać bez uwagi w takim stroju się nie uda. Jakie dodatki do czerwonej sukienki wybrać, aby wyglądać idealnie? Przygotowaliśmy dla ciebie wiele pomysłów na manicure do czerwonej sukienki, które można łatwo wcielić w życie w warunkach domowych. Powiemy także o tym, co zrobić, jeśli chcesz wyjść poza ramy klasycznych beauty-rozwiązań. Jesteśmy pewni, że dzięki naszym pomysłom będziesz mogła zrobić idealne pazurki, pasujące do twojej czerwonej sukni. Czerwień jest odwieczną klasyką, ale nie zapominaj o tym, że istnieje mnóstwo inych ciekawych pomysłów. Zainspiruj się w naszym artykule paznokcie 2018 hit sezonu wiosna-lato 2018.

manicure do czerwonej sukienki

Manicure do czerwonej sukienki - pomysły dla brunetek

Zadecydować się na konkretny odcień lakieru pomoże - twój kolor włosów. Brunetka w czerwonej sukience zawsze sprawia wrażenie kobiety o silnym temperamencie, ona wygląda efektownie i przyciąga spojrzenia. Dlatego ważne jest, aby nie przeciążać wygląd.

Jeśli paznokcie są długie, to lepiej je pokryć lakierem w neutralnym kolorze: beżowym, cielistym, delikatnie różowym z matową teksturą lub w ogóle bezbarwnym. Mocnych kolorów w manicure do czerwonej sukienki w tym przypadku lepiej unikać, w przeciwnym razie wynik może okazać się wulgarnym. Poznaj, jaki kolor jest najmodniejszym w tym roku w naszym artykule "modne kolory 2018" i bądź w trendzie!

manicure do czerwonej sukienki

Dla krótkich paznokci wręcz przeciwnie, dobrze by było pomalować paznokcie na czerwono, bordo, i nawet na czarno. Ale nie zapominaj: paznokcie dużej długości same w sobie wyglądają agresywnie i mocny kolor to podkreśla. Z krótkimi paznokciami w owalnym kształcie tego można się nie bać.

manicure do czerwonej sukienki

Dzięki rysunkom na przezroczystym lub neutralnym tle w manicure do czerwonej sukienki wygląd staje się bardziej miękki — to, czego potrzebujesz, jeśli nie chcesz wyglądać wyzywająco.

Manicure do czerwonej sukienki - pomysły dla blondynek

Blondynka musi przede wszystkim zwrócić uwagę na manicure, aby nie dostać w końcu stereotypowy obraz z czerwonym strojem. Nawet jednego akcentu w makijażu (albo oczu, albo ust) w zupełności wystarczy, aby wyglądać dla innych fatalnie. Manicure nie musi wzmacniać ten efekt. Wręcz przeciwnie, lepiej ozdobić paznokcie na taki kolor lub rysunek, które będą łamać stereotypy, ale przy tym być w harmonii z sukienką. Wśród modnych kolorów paznokci na wiosnę są także te, które pasują do czerwonej  sukienki.

  • Biały lub szary lakier — najlepsze opcje, jeśli planujesz założyć czerwoną sukienkę.

  • Ciekawie będą wyglądać i pastelowe odcienie: różowy, niebieski, lawendowy, miętowy.
  • Ciemny niebieski, ciemny zielony i bordowy będą ślicznie wyglądać tylko na krótkich paznokciach.

manicure do czerwonej sukienki

  • Warto zwrócić uwagę na odcienie beżowo-brązowej gammy. A jeszcze przydadzą lakiery z brokatem — nie z metalicznym efektem, a z dużym brokatem. Manicure hybrydowy z dużym brokatem doda trochę zabawy do klasycznego stroju.

Uwagi dotyczące manicure do czerwonej sukni

Sytuacja się utrudnia, jeśli twoja czerwona sukienka ma czarne dodatki. Warto wziąć to pod uwagę przy wyborze pazurków do sukienki, ponieważ to znacznie ogranicza możliwości w wyborze koloru. Trzeba ograniczyć się klasyką: czarnym, bordowym, czerwonym, nudowym, białym, szarym.

manicure do czerwonej sukienki

Trzeba wziąć pod uwagę rodzaj sukienki. Jeśli jest ona ozdobiona czerwono-czarnym nadrukiem, nail-art z rysunkami musisz wykluczyć. Graficzny krój sukienki również wymaga ostrożności. Zdobienia paznokci liniami i kształtami nie zaleca się — w stylu nie powinno być zbiegu tych samych motywów.

W przypadku manicure na długie wyjście musisz zapewnić swoim paznokciom trwałość. Więcej o tym jak przełużyć trwałość manicure pisaliśmy w tym artykule. 

Manicure hybrydowy na krótkie i długie paznokcie

Istnieją również pewne ogólne zalecenia, których lepiej przestrzegać, biorąc pod uwagę długość paznokci:

Jeśli masz długie paznokcie wybierz powściągliwe odcienie. Zazwyczaj żywe kolory podkreślają długość i kształt. Ale to nie jest konieczne, jeśli środek ciężkości " w twoim stylu — czerwona sukienka. W sumie dwa takie elementy, jak mocny strój i mocne, długie paznokcie, mogą dać wulgarny wynik. Wybieraj neutralne nudowe odcieni lub, na przykład, kolory z pastelowej gammy.

manicure do czerwonej sukienki

Masz krótkie paznokcie? Można użyć i nasyconych kolorów. Nawet czerwony nie zepsuje wrażenia, ale będzie lepiej, jeśli jego odcień będzie choć trochę różnić się od koloru sukienki. Na krótkich paznokciach można zrobić i elegancki rysunek. Lakier z brokatem również nie jest przeciwwskazany na krótkie paznokcie. Można nawet zaszaleć i zrobić kwiaty na paznokciach. Słowem, w przypadku z czerwoną sukienką właśnie krótkie paznokcie stają się polem do eksperymentów.

Najlepsze pomysły na manicure hybrydowy do czerwonej sukienki

[gallery columns="1" link="file" size="full" ids="3515,3518,3519,3514,3517,3516"]

Jaki wybrałabyś manicure do czerwonej sukienki? Czy któryś z przedstawionych wyżej pomysłów Ci odpowiada? Napisz odpowiedź w komentarzach!