Wielu ludzi interesuje jedno i to samo pytanie – 2019 rok czego za chińskim horoskopem? Nie będziemy trzymać intrygę i odpowiemy na pytanie od razu: 2019 rok będzie rokiem świni. Poniżej znajdziesz charakterystykę osób, urodzonych w tym roku, i dowiesz się czego spodziewać się od świnki.

2019 rok czego

Świnia – ostatni znak w 12-letnim cyklu chińskiego zodiaku. 12 zwierząt zodiaku następują w takiej kolejności: Szczur, Wół, Tygrys, Królik, Smok, Wąż, Koń, Koza, Małpa, Kogut, Pies i Świnia (Dzik).

Kiedy nadchodzi rok Świni według wschodniego kalendarza?

Chiński nowy rok nie zaczyna się 1 stycznia, jak to jest przyjęte na Zachodzie, a zgodnie z kalendarzem księżycowym - na drugi nów po przesileniu zimowym (21 grudnia). Czyli, data uroczystości, za każdym razem jest inna, ale zawsze znajduje się w przedziale od 21 stycznia do 20 lutego.

2019 rok czego

W 2019-m Dzik zmieni Psa 5 lutego w 3.03 za czasem warszawskim, to będzie wtorek. Przy okazji, w Chinach święto jest obchodzone dwa tygodnie – to nawet więcej, niż trwają nasze zimowe wakacje.

Rok Świni: ...2007, 2019, 2031...

Jaki będzie rok 2019 Żółtego Dzika: czas się ożenić i schudnąć

W ogóle 2019 rok, jak głosi chiński horoskop, to rok, w którym trzeba cieszyć się z życia. Astrolodzy zalecają odstawić wszelką refleksję i poszukiwanie sensu istnienia w bok, i po prostu cieszyć się każdym nowym dniem. Rok Żółtej Świni w obecnym cyklu chińskiego kalendarza kończy okres zmian i poprzedza czas stabilności. Dlatego, jeśli zastanawiałaś się nad stworzeniem rodziny lub zmianą pracy, rok Żółtej Świni - najlepszy czas, aby iść do ołtarza lub wybrać sobie pracę do gustu. Co więcej - to samo dotyczy fizycznych osiągnięć. Zamiar schudnąć - śmiało udaj się na siłownię, sukces jest niemal gwarantowany. Również ten rok zapowiada wiele podróży, ale raczej, wyjazdów służbowych, niż turystycznych.

2019 rok czego

Główne zagrożenia, które mogą czyhać w 2019 roku, - prawdopodobieństwo, że zostaniesz oszukana. Dzik jest zwierzęciem bardzo ufnym, strzeż się oszustów, szczególnie w sferze finansów. Przy tym sam symbol roku z otaczającymi zawsze szczery, więc w przeddzień święta astrolodzy radzą szczerze przeprosić się z bliskimi za wszystkie wyrządzone im krzywdy.

Modne fryzury damskie na Sylwestra 2019

Co przynosi szczęście urodzonym w roku Świni?

  • Szczęśliwe liczby: 2, 5, 8 i numery, które zawierają ich (na przykład, 25 i 58)
  • Szczęśliwe dni: 17 i 24-y liczby chińskiego miesiąca księżycowego (okres od nowiu do nowiu)
  • Szczęśliwe kolory: żółty, szary, brązowy, złoty
  • Szczęśliwe kwiaty: hortensje i margerytki
  • Szczęśliwe kierunki: wschód i południowy-zachód
  • Szczęśliwe miesiące: 2., 7., 10. i 11 miesiące chińskiego kalendarza księżycowego

Najlepsze pomysły na Sylwestrowy makijaż 2019

Przynosi nieszczęście

  • Pechowy kolor: czerwony, niebieski, zielony
  • Pechowe cyfry: 1, 7 i 8
  • Smutny kierunek: południowy-wschód
  • Pechowe miesiące: 4., 9. i 12 chińskiego kalendarza księżycowego

Urodziłeś się w roku Świni? Chiński zodiak jest określany według kalendarza księżycowego, z początkiem Chińskiego Nowego Roku. I każdy rok data zmienia się święta: Nowy Rok w Chinach następuje w okresie między 21 stycznia a 20 lutego.

Rok Świni Charakterystyka

Skoro już wiesz 2019 rok czego będzie, sam czas pogadać o charakterystykach nadchodzącego roku. Urodzeni w roku Świni charakteryzują się starannością, współczuciem i hojnością. Gdy stawiają przed sobą cel, to potrafią się skupić i skierować całą swoją energię na jego osiągnięcie. I choć Świnia rzadko zwraca się o pomoc, jednak urodzonym pod tym znakiem nie odmówią pomocy innym. Nigdy nie podejrzewają oszustwo, więc łatwo je oszukać.

2019 rok czego

W trudnych sytuacjach Świnia pozostaje spokojna i nie wpada w panikę. Osoby, które urodziły się pod znakiem Świni, podejdą do problemu racjonalnie, z całą ostrożnością. Silnie rozwinięte poczucie odpowiedzialności pomaga Świni doprowadzać rozpoczęte dzieło do końca.

Jak się ubrać na Sylwestra 2018?

Jak witać rok Świni (Dzika) -2019: wybieramy strój i ozdabiamy dom

Swinia jest zwięrzem domowym, więc najlepszym rozwiązaniem jest umówić się na świetowanie w domu. Można odwiedzić znajomych, rodzinę i sąsiadów - wasza gościnność napewno zaliczy się w przyszłości. Na biesiadzie nie oszczędzaj, symbol roku różni się hojnością, więc i smakołyków w sylwestrową noc twoi goście pozbawieni być nie muszą. Przygotuj więcej dań mięsnych (tylko nie z wieprzowiny, szacunek), postaw na stole owoce (zwłaszcza pomarańcze) i warzywa. I koniecznie orzechy jako przekąska lub deser - uważa się, że ich obecność w świątecznym menu w roku Dzika przyniesie szczęście.

Ważne jest, oczywiście, i ubierać się w kolory nadchodzącego roku. To nie tylko żółte, ale i brązowe, zielone i inne naturalne odcienie. Oprócz tego Dzik i Świnia lubią luksus, dlatego dobrze byłoby dodać trochę połysku, na przykład, założyć złote ozdoby.

To samo dotyczy i mieszkania. Miejsce, w którym masz zamiar witać Nowy rok-2019, musi wyglądać elegancko. Nie bój się "wielkich" elementów: taśm, girlandy, konfetti i świerkowych wieńców. W świątecznym wystroju wnętrza zdecydowanie mile widziane złoto i czerwony kolor. Proszę również nie zapomnieć o fajerwerkach.