Paznokcie malowane metoda hybrydową to już stały element zabiegów kosmetycznych. Hybrydowe pazurki to szybka i trwała metoda, która niesie za sobą wiele korzyści. Jedną z nich jest fakt, że można wykonywać ów manicure w domu samemu. Wystarczy mieć odpowiednią lampę i dobre i tanie lakiery hybrydowe.

dobre-i-tanie-lakiery-hybrydowe-1

Z wyborem lakierów hybrydowych bywa niestety trudno. Wiele marek na rynku jest bardziej znanych z wysokich cen niż z dobrej jakości. Jeśli jednak chce się posiadać ładne paznokcie hybrydowe, konieczne jest wydać dużo pieniędzy na lakier?

Choć niektórzy twierdzą, że tak już jest, że jeśli chcesz, by lakier spełniał twoje oczekiwania, to koniecznie jest zakupić taki, który jest znanej marki i polecają go gwiazdy. Pamiętaj jednak, że to ty będziesz malować nim paznokcie i w tym przypadku zdanie jakiejś gwiazdy jest mało istotne.

Na co zwracać uwagę kupując lakier hybrydowy?

Kupując ,nie sugeruj się, jednak zawsze tylko ceną i znaną marką. Jest bowiem wiele innych czynników, którymi powinnaś się zmartwić, i nad którymi powinnaś się pochylić. Są nimi:

  • paleta barw – zastanów się, czy chcesz korzystać z jednego lub dwóch kolorów, czy chcesz by marka, którą wybierasz proponowała ci wiele kolorów;
  • pigmentacja lakieru – krótko mówiąc: ile jest koloru w kolorze. Niestety znanym zjawiskiem jest to, że w przypadku tańszych lakierów, są ono mocno blade lub kolory nie wyglądają zbyt naturalnie. Nie jest to jednak reguła, a wiele tańszych lakierów hybrydowych, może zaoferować piękne i żywe kolory;
  • gęstość lakieru – ta cecha jest ważna, gdyż często to od niej zależy ile warstw lakieru musimy nałożyć oraz jak wygodna będzie aplikacja lakieru na paznokieć. W przypadku zbyt rzadkich, często rozlewają się one na skórkach, a malowanie nimi jest bardzo nieefektowne;
  • pędzelek – w zależności od tego czy chcesz nakładać szybko i prosto lakier (pędzelek powinien tu być gruby i krótki), czy chciałabyś wprowadzać różne wzory, ulepszenia lub po prostu masz wąską płytkę paznokcia (tu pędzelek powinien być długi i cieńszy);
  • walory pielęgnacyjne – to również ważne, gdyż hybryda ma to do siebie, że powinna w pewnym stopniu pielęgnować paznokcie i dbać o ich strukturę. Często zdarza się, że w nim samym znajdują się najróżniejsze witaminy, które mają na celu polepszyć kondycję paznokcia.

Jakie kształty paznokci istnieją? Który kształt paznokci pasuje do Twoich dłoni

Dobre i tanie lakiery hybrydowe. TOP 7

Pomimo powszechnej opinii, to właśnie w przypadku tańszych lakierów hybrydowych, których marki nie są aż tak znane, łatwo trafić na perełki, które nie tylko nie odstraszają cenowo ale również są polecane przez wiele kobiet na najróżniejszych forach.

1.Eveline Cosmetics

Eveline Cosmetics – lakiery te znane są z trwałości i łatwości aplikacji. Dzięki szerokiemu pędzelkowi, lakier szybko i łatwo się nakłada. Gęstością również ni odbiega od swoich dużo droższych zamienników. Zakupić ją można w wielu sklepach i drogeriach sieciowych.

dobre-i-tanie-lakiery-hybrydowe-1-1

2.Cosmetics Zone

Cosmetics Zone – lakiery hybrydowe z tej firmy zyskują ostatnio na coraz większej popularności, dzięki swojej niezwykłej wytrzymałości i trwałości. Paznokcie z tym lakierem są odporne na zadrapania i odłamywanie się. Kobiety malujące paznokcie tym lakierem są zachwycone jego wydajnością i żywością koloru. Dużo mówi się o intensywności barw tych lakierów.

dobre-i-tanie-lakiery-hybrydowe-1-2

3.Activ Professional

Activ Professional – to lakiery znane nie tylko z niskiej ceny, ale również z szerokiej gamy kolorów, jaką proponuje producent. Dzięki specjalnie wystylizowanemu pędzelku, lakier nakłada się szybko i bardzo sprawnie, bez większych problemów. Kolory są żywe i jest ich duży wybór, dzięki czemu każdy odnajdzie tam coś dla siebie.

dobre-i-tanie-lakiery-hybrydowe-1-3

Hybrydy czarne i najlepsze wzory 2019

4.Everlac

Everlac – to lakiery o gęstej i wydajnej konsystencji. Lakiery są mocne, a kolor nie traci na intensywności, po pewnym czasie. To świetny wybór dla każdego, kto ceni sobie prostotę i wygodę nakładania lakieru hybrydowego na paznokcie.

dobre-i-tanie-lakiery-hybrydowe-1-4

5.Ex Fashion

Ex Fashion – to również popularne lakiery, dzięki którym możesz osiągnąć efekt zabiegu w salonie kosmetycznym, we własnym domu. To dzięki nim paznokcie wyglądają bardzo profesjonalnie i efektownie. Kolory są bardzo intensywne, a sam lakier trwały i trudno go w jakikolwiek sposób zniszczyć.

dobre-i-tanie-lakiery-hybrydowe-2

Te kolory na sezon 2018-2019 to HIT!

6.Tiftone

Tiftone – ta marka zasłynęła wśród zwolenniczek tego minicure, szeroką gamą kolorów i świetną konsystencją. Dzięki temu łatwo je nałożyć na paznokcie, a niska cena i szeroki wybór pozwala na najróżniejsze wariacje i kombinowanie z kolorami i efektami.

d

7.EM Nail

EM Nail – to znana i popularna marka, która mimo że odchodzi cenowo od swoich zamienników, to wcale nie odstaje jakościowo. Otóż nie tylko są to lakiery o intensywnych barwach i świetnie utrzymujące się na paznokciu ale również zawierają witaminy wspierające odbudowę paznokcia i jego struktury.

tanie-lakiery-hybrydowe

Decydując się na wybór lakierów hybrydowych, warto jest prześledzić cały rynek i dowiedzieć się dokładnie czego powinno się oczekiwać, a co jest miłym dodatkiem. Ponadto, najważniejsze jest by dobre i tanie lakiery hybrydowe pasowały tobie, gdyż jak widać, nie ma konieczności kupowania drogich i znanych marek, by mieć dobry lakier u siebie w domu.