Jak konturować nos

My wszyscy widzieliśmy dużo razy tak makijaż zmienia wygląd dziewczyny. Szczególnie, kiedy za pomocą zasobów do konturowania, można zmienić kształt twarzy i nosa. I nawet jeśli potrafimy konturować kości policzkowe to nie znaczy że potrafimy dobrze kontrolować nos. Do tego potrzebne są dobre umiejętności i wiedza. Czasami jak patrzymy na własne selfie to w głowie często powstają takie pytanie. Czy ja naprawdę mam taki nieładny nos. Jeśli Ci się wydaje że na zdjęciach twój nos wygląda źle to tobie po prostu trzeba się nauczyć poprawnie go konturować. Takie gwiazdy jak Angelina Jolie i Kim Kardashian bardzo często używają techniki do konturowania nosa i dlatego na wszystkich zdjęciach nos wygląda dużo mniejszy i cieńszy niż jest w rzeczywistości.

Korzyści i szkody rumianku. Dlaczego warto pićherbatę z rumianku a dlaczego nie.

Konturowanie nosa i makijaż zmniejszający nos

Dzisiaj nauczymy się wizualnie zmniejszać nos za pomocą makijażu, a także nauczymy się zmieniać nos w kształcie trójkąta płaski wąski długi lub krzywy nos.

Kiedy mówimy o twarzy kobiety pomoc który wygląda nie idealnie bardzo często staje się obiektem wstydu dziewczyn. Nos to jest Zepter naszej płacze i dlatego jest tak ciężko nie zwracać na niego uwagi. Chirurgię estetyczna jest to bardzo droga rzecz i nie jest to tak naprawdę jedyne wyjście z sytuacji. Opowiemy wam jak zrobić nos mniejszym za pomocą makijażu. Może być wygląd małego a także delikatnego i ładnego nosa można używając techniki konturowania. Jest to stosunkowo tania i bezbolesna alternatywa zabiegu plastycznym. Moja twarz stanie bardziej atrakcyjną i symetryczną.
Przedłużanie Rzęs Opinie. Warto czy nie? 5 zaskakujących faktów.

Istotą tej metody jest to, Że używając dwa dodatkowe odcieni pudry lub podkładu, sama zrobisz dzień na swoim nosie i dzięki temu zmienisz go kształt. Odcienie powinny być jeden trochę jaśniejszy a drugi ciemniejszy niż odcień twojej cery.

Jak zrobić szeroki nos węższym

jak zrobić nos weższym

  1. Namaluj dwie linie po bokach nosa ciemnym odcieniem pudry. Zacznij od wewnętrznej części brwi i do końca. Linia powinny być równe i na dole przechodzić przy samym nosie. Dlatego najlepiej używać pędzelek skośny. Później rozetrzyj te linie po bokach nosa aż do tej pory dopóki linie nie będą miękkie i niewidoczne.
  2. Po środku nosa nałóż odblask za pomocą jasnego odcienia pudry lub podkładu. Namalowana linia powinna być takiej szerokości jaką
    szerokość będziesz chciała żeby miał twój nos. Bo właśnie ta wyświetlona strefa będzie przyciągać wzrok.
  3. Używając pędzelek do pudry rozetrzyj odblask tak, Żeby jego granicę były niewidoczne.

Używając tej techniki można zmieniać różne kształty nosa zmieniając miejsca naniesienia ciemnego i jasnego odcienia.

Jak zmienić kształt płaskiego nosa

Dla takiego kształtu nosa celem korekcji jest - zapewnienie większej przejrzystości Mordka nosa i ukrycia szerokich skrzydełek nosa. Dlatego zaciemniamy części boczne i końcówkę nosa wg schematu podanego wyżej. Zatem nakładamy odblask po środku nosa.

Jak zmienić kształt nosa w formie trójkąta

Przy takim kształcie nosa on ma wąski mostek, I szerokie skrzydła nosa. Naszym celem jest wizualnie wyrównać górę i dół. Dla tego skrzydła nosa zaciemniamy a z obu stron od mostku nosa nanosimy blik. W taki sposób robimy nos szerszym.

Jak zmienić kształt nosa

Jak zmienić kształt nosa który jest za długi

Tutaj trzeba nanieść Odblask za pomocą linii równej. Przy nakładaniu nie dochodzimy do końca lub tylko do środka. W zależności jakie długości mamy nos. Przy takim makijażu mąż będzie miał wygląd krótszego.

Co robić jeśli mamy zbyt wąski nos

Dla nosa który jest bardzo wąski musimy użyć tylko pudry o kolorze jasnym. Nie trzeba nic przyciemniać. Najważniejsze zrobić przejścia maksymalnie niewidocznymi.

Jak wyrównać garbaty nos

Garbek można ukryć jeśli go pokryć ciemną pudrą. Ważnym jest to żeby zrobić przejście niewidocznym.
Jak wyrównać garbaty nos

Jak skorygować nos krzywy po złamaniu

Żeby wizualnie skorygować nos trzeba nanieść ciemny odcień na wszystkie wystające części nosa po bokach. A w środku trzeba zrobić linię ale równą. Nie patrzymy wtedy ma kształt nosa. Żeby robienie równej linii nie było zbyt ciężki możemy sobie pomóc. Możemy np. użyć ołówek.

Korekcję nosa Z wykorzystaniem dwóch odcieni najlepiej używać tylko dla makijażu wieczorowego.

Do makijażu dziennego najlepiej wykorzystać tylko jasny odcień. Na przejście pomiędzy kolorami musimy zwrócić szczególną uwagę przy makijażu dziennym. Pamiętaj że sekretem każdej kolekcji jest rzetelne wtapianie

Przeczytaj nasze najnowsze wpisy na stronie głównej Pretty Lady - Blog kosmetyczny.