Makijaż do selfie – klucz do sukcesu twoich zdjęć

Idealny makijaż do selfie – czy to jest realne?

Selfie robią wszyscy. Gwiazdy Hollywood, modelki, sportowcy, politycy i prezesi dużych firm. Tajemnicą sukcesów twoich selfie może być prawidłowo wykonany makijaż do selfie  — udziel mu szczególną uwagę i dostaniesz zdjęcie, godne wielu polubień i podziwiających opinii.

Makijaż do selfiephoto credits to EstPortal.com

Oto 7 prostych kroków, aby wyglądać fantastycznie, robiąc selfie:

  1. Znajdż najlepszy krem BB lub krem do opalania, który pasuje do kolory twojej skóry. On wygładzi większość niedoskonałości skóry, nada jej naturalny, promienny i “selfie-ready” wygląd. BB kremy zawierają współczynnik ochrony przed słońcem , tak, że skóra jest chroniona, nawet gdy robisz selfie na zewnątrz!

Makijaż do selfie
2. Robiąc makijaż do selfie należy pamiętać o połyskującym blasku na skórze. Rzeby go pozbyć nałóż puder mineralny do zmatowienia skóry. Mineralne cząsteczki wchłoniają olej, tym samym pozbawiając twoją skórę świecącego połysku, którego tak wszyscy nienawidzimy.

Makijaż do selfie

3. Dodaj głębi i trwałości do twojego makijażu, stosując róż lub bronzer, do części twarzy, które chcesz podkreślić. Nałóż róż lub bronzer na policzki dla zdrowego odcienia skóry. Rozprowadzaj produkt idąc wzdłóż kości policzkowych do brody i z powrotem na czoło z obu stron. To artystyczny “trick” , aby podkreślić naturalne piękno Twojej struktury kości.

4. Przejdź do górnej części kości policzkowej z produktem, który symuluje światło. Jest to kolejny artystyczny “trick”, który nazywa się “highlighter”. Jego główną zaletą jest to, że on nadaje twarzy świeży wygląd i efekt lśnienia. Przesuń swój pędzel w górę i nałóż produkt od górnej 1/3 policzki w górę do ucha. Skorzystaj również z kolejnej artystycznej sztuczki: kropla rozświetlacza nad wargą pozwoli nadać dodatkową objętość.

Makijaż do selfie

5. Brwi, jak wiadomo, określają wyraz twarzy. Na to warto zwrócić  szczeglną uwagę. Określ swoje brwi za pomocą cieni, przeczesz brwi szczoteczką i ułóż przy użyciu przezroczystego żelu do brwi, kierując włosy do góry. To doda wyrazu twojej twarzy.

Makijaż do selfie

6. Piękne usta są kluczem do sukcesu w makijażu do selfie. Podkreśli swoje usta szminką. Zawsze używaj naturalnego koloru szminki , aby zabudować swoje usta i dopełnić selfie wygląd.

Makijaż do selfie

7. Trzymaj aparat w górę w kierunku środka twarzy. Ciągnąc podbródek do góry i lekko obracając głowę w lewo lub w prawo (wszyscy mamy lepszą stronę, spróbuj znaleźć własną) i podziel się! Jesteś piękna!


2 komentarze
  1. […] się że każda funkcja oświetlenia wymaga indywidualnego sposóbu nakładania makijażu. To pozwoli przy każdej barwie świetła pozostać atrakcyjną kobietą, a nie przerażającym […]

  2. […] nos. Do tego potrzebne są dobre umiejętności i wiedza. Czasami jak patrzymy na własne selfie to w głowie często powstają takie pytanie. Czy ja naprawdę mam taki nieładny nos. Jeśli Ci […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *