Najlepsze fryzury dla cienkich włosów.

Dziewczynom z włosami, które są pozbawione objętości, nie jest łatwo. Ich słabe pasma nie są utrzymane w formie, nie zaprzyjaźniają się z produktami do stylizacji, szybko zyskują niechlujny wygląd pod wpływem lakieru i piany, źle słuchają ... Ale nie trzeba się martwić! Duża część tych problemów może zostać rozwiązana tylko przez wybranie udanej fryzury dla delikatnych włosów.

fryzura-do-cienkich-wlosow-2

Dziewczyny typu słowiańskiego lub skandynawskiego, o jasnej skórze i wyrazistych oczach, często mają cienkie włosy, które znacznie tracą włosy południowych piękności w gęstości i sile. Są bardziej narażone na działanie słońca i zimnego powietrza, dlatego zaczynają być cięte i cienkie, co dodatkowo pogarsza problem. Na słabych włóknach układanie i ukorzenienie nie zachowują się dobrze, bez względu na to, ile wypełniają lakierem. Cienkie zamki są bardziej zagmatwane, stają się grubsze, wyglądają źle w ogonie, kosach i tuzinach innych codziennych fryzur, które tak bardzo pomagają współczesnym dziewczętom.

Ale jeśli ty,  nie będziesz czekała na przysługi natury i popadniesz w rozpacz, nie otrzymawszy ich, sytuacja może się znacznie poprawić na własną rękę. Tobie przy zyskach przyjdą trzy wieloryby: regularne odchodzenie, odpowiednio dobrane środki kosmetyczne i udana fryzura. Dzisiaj porozmawiamy o ostatnim punkcie.

Jakie są fryzury dla dziewczyn z krótkimi włosami

Odwiecznym problemem wszystkich "szczupłych" pań jest brak objętości. Jednym z najbardziej udanych przykładów jest kaskada, która w przeciwieństwie do gładszej przejścia z warstwy na warstwę, może być wykonana na krótkich włosach
Ogólnie rzecz biorąc, częściej stawiasz na podziałkę, która zapewni włosom piękną fakturę
A także na asymetrię i lekkie zaburzenia artystyczne. Potargana głowa, zgięte brzegi, pochylone grzywki - to absolutne faworytki kobiet o cienkich włosach. Styl grunge, uparcie nie chcący opuszczać modnego Olympusa, jest wyraźnym przykładem tego, czego potrzebujesz

 

Jaka fryzura będzie pasować do pociągłej twarzy?

Poprawnie dobrane fryzury na pociągłą twarz zmienią twój wygląd i szybko przybliżą ją do ideałuBył tylko jeden niuans - przeczytaj ten artykuł zanim pójdziesz do salonu!

Jak wybrać formę?

Aby zrozumieć, czy twoja twarz ma podłużny kształt, przejrzyj mały test. Stań przed lustrem i zakreśl kontury twarzy szminką. Odsuń się i oceń wynik. Jeśli to ci nie pomoże, uzbrój się w zwykłą linijkę i dokonaj pomiarów:

 • szerokość linii czoła;
 • długość od wzrostu włosów do linii podbródka.

Teraz podziel długość przez szerokość - jeśli liczba jest równa / większa niż 1,5 cm, jesteś szczęśliwą posiadaczką pociągłego kształtu twarzy. Tak, masz szczęście! Ponieważ masz wiele świetnych przykładów wśród współczesnych gwiazd - Gwyneth Paltrow, Kate Winslet, Sarah Jessica Parker, Cate Blanchett i inni.

czy-pasuje-fryzura-do-cienkich-wlosow-i-pociaglej-twarzy

Cechy pociągłej twarzy

Jednak można obejść się bez matematykiponieważ długa twarz ma wyraźne cechy:

 • Wysokie czoło;
 • Podłużny podbródek;
 • Rozciągnięte wąskie kości policzkowe (w bardzo rzadkich przypadkach - zagłębienia);
 • Wydłużony nos;
 • Długość większa niż szerokość;
 • przybliżeniu taka sama szerokość czołakości policzkowych i szczęki.

Czego powinnam unikać przy wyborze fryzury?

Wybierając modną fryzurę dla kobiet w tej formie należy zachować ostrożnośćNależy unikać:

 • Fryzury bez grzywki;
 • Wysoka podszewka otwierająca twarz;
 • Bezpośredni wybór;
 • Wyjątkowo krótkie fryzury - podkreślają nieproporcjonalne cechy;
 • Objętość w rejonie korony;
 • Absolutnie proste pasma;
 • Gładkie i eleganckie fryzury.

Aby uczynić tę krótszą twarzpamiętaj o dwóch prawach. Po pierwsze - przekręć lokiloki lub spirale. Im dłuższa głowa włosówtym mniejszy rozmiar loków możesz utworzyćDrugie najważniejsze prawo - czy grzywka (rozdartyprostygrubyasymetryczny). Pasujący bang zaokrągla twarz i sprawia, że ​​czujesz się.

Najlepsze fryzury dla pociągłej twarzy

Jaka fryzura jest odpowiednia dla pociągłej twarzyOferujemy całą listę najlepszych opcji wraz z pięknymi zdjęciami.

fryzury-dla-szczuplej-twarzy-2

fryzury-dla-szczuplej-twarzy-1

Długie włosy z grzywką

Wiele osób jest przekonanych, że długie włosy w ogóle nie pasują. To trochę nie takMożesz podjąć tę decyzjęjeśli przestrzegaszkilku zasadStylowe długie fryzury muszą zawsze być uzupełnione grzywkąMożesz użyć dowolnego rodzaju - prostegowydłużonegoukośnegopodartegoasymetrycznego lub wielopoziomowegoWskazane jest zwijanie pasm w blokadach światła lubcięcie ich warstwamiAle proste włosy lepiej się poddadzą - podkreślają tylko twoją funkcję, co jest wyjątkowo niepożądane.

fryzury-dla-pociaglej-twarzy-3

fryzury-dla-pociaglej-twarzy-2

Średnie asymentryczne fryzury

Kobiety z wysokim czołem i rozszerzoną twarzą powinny uważniej przyjrzeć się asymetrycznym fryzuromŚrednia długość włosówjest idealna do tworzenia fryzury, a asymetria odwróci uwagę od niektórych niuansów.

fryzury-dla-pociaglej-twarzy-1

fryzury-dla-pociaglej-twarzy-3