Warto również przeczytać:

Fryzury na krótkie włosy – gorące trendy obecnego sezonu
Pielęgnacja krótkich włosów krok po kroku
Pielęgnacja kręconych włosów
Jak dbać o włosy falowane

Modne fryzury damskie na Sylwestra 2019

Modne fryzury damskie na Nowy rok 2018

Zbliża się długo oczekiwany Nowy rok. Modne fryzury damskie na  Sylwestra 2019 w świetle trendów – to naturalność, eleganckie zaniedbanie, koktajl skromnej klasyki i jaskrawej charyzmy. Czekasz dobrych zmian – znajdź swój styl. W pomoc – zdjęcia świątecznych fryzur, które można zrobić zarówno w salonie, jak i w warunkach domowych.

W tym sezonie wizytówką każdej fryzury jest objętość. Idealnie gładkim można zrobić tylko niski ogon. Pozostałe modne fryzury damskie na Sylwestra 2019 zabronia się układać włosek do włoska. Taki trend będzie cI tylko na rękę: nawet jeśli z czasem włosy będą wyglądać trochę растрепано, to zawsze można przedstawić jako przestrzeganie kanonów mody. Także użycie szkodliwych pianek, żeli i lakierów do włosów można zminimalizować. Więc przyjrzymy się bardziej modnym fryzurom damskim na Sylwestra 2019.

Modne fryzury damskie na Sylwestra 2019: aktualne trendy

Wybór stylu i fryzury na Nowy rok 2019 to dobry powód, aby zmienić się na lepsze. Spróbuj znaleźć swój styl, ale weź pod uwagę następujące wskazówki:

Modne fryzury damskie na Nowy rok 2018

 • W nowym nadchodzącym roku będą istotne naturalne loki z małym zaniedbaniem. Stylowo będzie wyglądać taka stylizacja, jakby jej wcale nie było. W rzeczywistości wygląda to jako dopiero się odbudziłaś i nie zdążyłaś jeszcze uczesać włosów. Oczywiście, nie warto przesadzać, włosy jednak mają być ułożone, ale w taki sposób, aby loki były naturalnie rozproszone.
  Włosy koniecznie należy układać z zachowaniem prostych, gładkich linii. W trendzie modnych damskich fryzur na Sylwestra 2018 jest kobiecość i integralność, warto pozbyć się poszarpanych końcówek włosów i małych schodek, które niegdyś odniosiły sukces.
 • Aktualną elegancką i stylową fryzurą na Sylwestra 2019 będzie układanie włosów bez lakieru i stylizacji. Loki powinny być miękkie i jedwabiste,  a fryzura ruchomą, co nada wyglądu kobiecości i seksualności.
  Artystyczny bałagan i pewna chaotyczność na głowie z najlepiej delikatnie zakręconymi lokami, które wyglądają tak, jakby ty spędziłaś noc z wałkami na włosach.

Najmodniejszy manicure na Nowy rok 2018

Modne fryzury damskie na Sylwestra 2019: aktualne trendy

Farbowanie włosów – to jest to, co jest w stanie zdziałać cuda z normalnymi włosami średniej długości i nadać im odpowiednich właściwości: pielęgnacji, aktualności i objętości. Czasem jest tak że kolor włosów nie wygląda naturalnie, jest on słaby, ukrywa objętość włosów, a nowoczesne technologie farbowania włosów pozwalają osiągnąć pożądany efekt, a przy tym pozostać stylową, naturalną i stać się właścicielką pięknej i modnej fryzury damskiej na Sylwestra 2019, dzięki dobrze dobranym kolorom.

 • W sylwestrowej fryzurze grzywka ma prawo na życie, ale musi ona być naturalnie zaczesana z miękkimi liniami i płynnym przejściem na podstawową masę włosów. Podkręcać ją na zewnątrz lub do wewnątrz nie warto. I układać, mocno zaczesując i wylewając dużo lakieru, także nie zaleca się.
 • Fryzura "czy to chłopiec, czy to dziewczynka" była aktualna jakieś 15 lat temu. Nowoczesne krótkie fryzury skłaniają się do kobiecości, romantyczności lub ekstrawagancji.

[gallery size="medium" ids="2009,2010,2008"]

Z powyższego można zrobić wniosek, że nie ma szczególnych, surowych preferencji w układaniu włosów dla modnych fryzurach damskich na Sylwestra 2019, ale są kierunki, których warto przestrzegać:

 • naturalność stylizacji i kolorów;
 • miękkie linie i jedwabiste loki, żywotność i ruchliwość fryzury;
 • lekka zaniedbałość w układaniu;
 • wysokie i niskie pęczki, węzły;
 • warkocze - małe i duże, nieco rozczochrane.

Najmodniejsze kosmetyczne trendy 2017

Niestandardowe modne fryzury damskie na Sylwestra 2019

Szalone warkoczyki: modny splot włosów. W 2018 roku chodzi nie tylko o skomplikowanych i francuskich warkoczach: wszystko jest o wiele trudniejsze. Spędzić sylwestrową noc trzeba z piękym i szerokim warkoczem. Jej tworzenie – sprawa techniki i oczywiście wyobraźni. Główną sztuszką wyplatania są ładnie wyciągnięte z plecionki nici, które stworzą odpowiednią szerokość i objętość. Pięknie udekorowany szeroki warkocz można zrobić, udając się na bal sylwestrowy lub na hałaśliwą imprezę: włosy będą mocno zaryglowane, i nie będą przeszkadzać na parkiecie.

Modne fryzury damskie na Nowy rok 2018

Moda na "rogi". Kontynuując temat niestandardowych świątecznych fryzur na Sylwestra 2019, nie możemy nie wspomnieć o modnych "rożkach". To dwie symetryczne belki po bokach od czubka głowy. Tworzą one bardzo zabawną fryzurę, i są idealne na rodzinne uroczystości, jak i na imprezę sylwestrową ze znajomymi.
Wariantów "rożek" można wymyślić co najmniej sto. To i nietypowe spinki i kolorowy lakier, i brokat, i kolorowe nici... W każdym bądź razie, rożki będą doskonałą sylwestrową fryzurą. Przy okazji, nie musisz zbierać całe włosy w rogi, część można zostawić rozpuszczonymi.

Modne fryzury damskie na Nowy rok 2018

Brokaty na włosach: oprócz różnego rodzaju skomplikowanych fryzur, stworzyć sylwestrową stylizacje włosów można z minimum wysiłku. Każdą stylizacje, w tym modne uroczyste loki, można przekształcić w fantastyczną fryzurę za pomocą brokatu. Wystarczy go rozsypać na włosy wzdłuż przedziałku, lub umieścić po całej długości włosów, tworząc efekt "posypaną śniegiem" fryzury.

Modne fryzury damskie na Nowy rok 2018

Węzły na włosach. Sylwestrowe fryzury z węzłów są proste w wykonaniu, ale w przypadku twórczego podejścia, wyglądają oryginalnie, świeżo i pięknie. Obszerne, miniaturowe, zakręcone w delikatne róże i skomplikowane kształty – użyj swojej wyobraźni i kreatywności.

modne fryzury damskie na Nowy rok 2018

Eleganckie akcesoria. Duże spinki średnia długość włosów nie wytrzyma, a oto małe akcesoria bardzo dobrze się trzymają na włosach. Fajne rzeczy pełnią dwie funkcje – zdobią i utrwalają niesforne kosmyki tam, gdzie nie ma wystarczającej długości.

modne fryzury damskie na Nowy rok 2018

Świąteczne akcesoria do włosów

Eleganckie akcesoria do włosów – jest to jeden z najmodniejszych trendów w modnych fryzurach damskich na Sylwestra 2019 i dobry sposób, aby stworzyć niestandardowy noworoczny obraz.

Aktualne dekoracje:

 • szerokie opaski z ornamentem kwiatowym;
 • spinki z roślinnym wystrojem,
 • duże; perły – nici i małe broszki;
 • akcesoria w stylu greckim.

Co zastosować, zależy od twojej wyobraźni. Nie zapomnij o harmonii - wszystko musie ze sobą współgrać. Lubisz szokujące charakterycacji – załóż na świętowanie ekstrawagancki kapelusz. Modne fryzury damskie na Sylwestra 2019 dają możliwość wybrać fryzurę, która pokaże cię z każdej strony. Świętować Nowy rok 2019 możesz jak w eleganckim stylu tak i z szaloną niestandardową fryzurą, z elementami naturalności.