No i witamy ponownie w latach 90! Wiadomo, że apaszka nie zrobi z ciebie wariatkę, jak to było kiedyś. Teraz można ją łączyć zarówno z damskim garniturem, jak i z delikatną sukienką. Ten trend sezonu można nosić nie tylko na szyi, powiązaną na głowie, torebce, nadgarstku lub nawet na kostce. A z wyborem na pewno nie będzie żadnych problemów.

Modne apaszki na lato 2019

W tym artykule przyjrzymy się bardziej ostatnim trendom na modne apaszki na lato 2019.

Wakacyjne fryzury – TOP inspiracji na lato 2019

Jaką apaszkę damską wybrać?

Ona może być ze skóry, bawełny lub jedwabiu. W kolorach też nie warto się ograniczać: koralowy, soczysty pomarańczowy, klasyczny biały lub beżowy, kwiatowy print... Wybieraj proste chusty lub ze wzorem — na swój smak. Możesz kupić kilka kolorów, aby łączyć je i tworzyć różne stylizacje. Biurowe dni, impreza, wakacje, spotkanie z przyjaciółmi, randka — w każdym przypadku będzie nowy oryginalny dodatek, wystarczy po prostu założyć apaszkę na różne sposoby.

[gallery special_type="1-2" columns="1" size="full" ids="6574,6575,6576"]

Modne fryzury z apaszką na głowie na lato 2019

Jak nosić apaszkę? Kilka popularnych sposobów

Apaszka powiązana na głowę. Zrób niski ogon i zawiąż barwna chustka u jego nasady, a jeśli wolisz kok, owiń go chustką, a końce lepiej schować do środka.

[gallery special_type="0" size="full" columns="2" ids="6579,6580,6581,6582"]

Apaszka jako modny akcesorium na ciele. Klasycznym sposobem jest zawiązać barwną chustkę na szyi. Jeśli lubisz kolorowe akcesoria, zamień bransoletki na apaszki, które łatwo można owinąć wokół nadgarstka. Z sukienką, spódnicą i spodenkami seksownie będzie wyglądać chustka, powiązana na kostce. Jeżeli nie lubisz nosić sukienek i spódnic, a ulubionym elementem twojej garderoby są jeanse – możesz zamienić zwykły pas na apaszkę.

[gallery special_type="0" columns="2" link="none" size="full" ids="6589,6588,6587,6586,6585,6583,6606,6607"]

Apaszka do torebki. Powiąż barwna chustkę na pasek lub włóż ją do żelaznego pierścienia, na którym trzyma się rączka twojej torebki. W szczególności nie ma wyniknąć żadnych problemów, jeśli twoja torba już posiada dziury pod apaszkę. Po prostu zacznij od jednego końca torby i przeplataj chustkę przez otwory.

[gallery special_type="0" link="none" columns="1" size="full" ids="6590,6591,6592"]

Szybkie zapuszczanie włosów domowymi sposobami. TOP 5 maseczek do włosów

Trendy - Modne apaszki na lato 2019

Modne trendy oferują kobietom ogromny wybór apaszek, różniących się materiałem, kolorystyką i wzorami. Wśród trendów są następujące opcji: akcesoria wykonane w mocnych  odcieniach z geometrycznymi i kwiatowymi wzorami, wyroby w stylu klasycznym, białym i czarnym kolorze.

Modne apaszki na lato 2019

Geometryczne kształty (kratka, groch, linii, itp.), duże i małe kwiaty i złożenie w postaci gumki można spotkać w kolekcjach akcesoriów przyszłego roku, jednak w apaszkach 2019 roku  taki styl  spotyka się najczęściej.