Pretty Lady 💋 Blog kosmetyczny

No i witamy ponownie w latach 90! Wiadomo, że apaszka nie zrobi z ciebie wariatkę, jak to było kiedyś. Teraz można ją łączyć zarówno z damskim garniturem, jak i z delikatną sukienką. Ten trend sezonu można nosić nie tylko na szyi, powiązaną na głowie, torebce, nadgarstku lub nawet na kostce. A z wyborem na pewno nie będzie żadnych problemów.

Modne apaszki na lato 2019

W tym artykule przyjrzymy się bardziej ostatnim trendom na modne apaszki na lato 2019.

Wakacyjne fryzury – TOP inspiracji na lato 2019

Jaką apaszkę damską wybrać?

Ona może być ze skóry, bawełny lub jedwabiu. W kolorach też nie warto się ograniczać: koralowy, soczysty pomarańczowy, klasyczny biały lub beżowy, kwiatowy print… Wybieraj proste chusty lub ze wzorem — na swój smak. Możesz kupić kilka kolorów, aby łączyć je i tworzyć różne stylizacje. Biurowe dni, impreza, wakacje, spotkanie z przyjaciółmi, randka — w każdym przypadku będzie nowy oryginalny dodatek, wystarczy po prostu założyć apaszkę na różne sposoby.

Modne fryzury z apaszką na głowie na lato 2019

Jak nosić apaszkę? Kilka popularnych sposobów

Apaszka powiązana na głowę. Zrób niski ogon i zawiąż barwna chustka u jego nasady, a jeśli wolisz kok, owiń go chustką, a końce lepiej schować do środka.

Apaszka jako modny akcesorium na ciele. Klasycznym sposobem jest zawiązać barwną chustkę na szyi. Jeśli lubisz kolorowe akcesoria, zamień bransoletki na apaszki, które łatwo można owinąć wokół nadgarstka. Z sukienką, spódnicą i spodenkami seksownie będzie wyglądać chustka, powiązana na kostce. Jeżeli nie lubisz nosić sukienek i spódnic, a ulubionym elementem twojej garderoby są jeanse – możesz zamienić zwykły pas na apaszkę.

Apaszka do torebki. Powiąż barwna chustkę na pasek lub włóż ją do żelaznego pierścienia, na którym trzyma się rączka twojej torebki. W szczególności nie ma wyniknąć żadnych problemów, jeśli twoja torba już posiada dziury pod apaszkę. Po prostu zacznij od jednego końca torby i przeplataj chustkę przez otwory.

Szybkie zapuszczanie włosów domowymi sposobami. TOP 5 maseczek do włosów

Trendy – Modne apaszki na lato 2019

Modne trendy oferują kobietom ogromny wybór apaszek, różniących się materiałem, kolorystyką i wzorami. Wśród trendów są następujące opcji: akcesoria wykonane w mocnych  odcieniach z geometrycznymi i kwiatowymi wzorami, wyroby w stylu klasycznym, białym i czarnym kolorze.

Modne apaszki na lato 2019

Geometryczne kształty (kratka, groch, linii, itp.), duże i małe kwiaty i złożenie w postaci gumki można spotkać w kolekcjach akcesoriów przyszłego roku, jednak w apaszkach 2019 roku  taki styl  spotyka się najczęściej.