Jakie są aktualne trendy na jesień 2018? Sklepy powoli zaczynają zmieniać sezonowość z lata na jesień. Czy zachwyci jesienny sezon nowymi trendami, czy wszystko pozostanie jak zwykle w pastelowych kolorach jesieni? Z czym nosić beżowy trench i komu warto zrezygnować z pastelowych odcieni w odzieży - czytaj dalej.

Moda na sezon jesień 2018

Jedną z niespodzianek w nowym sezonie jest powrót do mody lat 80 tych. Marynarki z szerokimi ramionami, szerokie pasy, zwierzęce wzory i falbany. Tu szczególnie warto zwrócić uwagę na wzory zwierząt, na przykład, wzór zebra, leopardowy wzór i inne. Szczególnie popularny wśród wszystkich wzorów będzie kratka. W nowych kolekcjach jesień 2018 takich sieciówek jak Bershka, Stradivarius, New Look już można przymierzyć wiele kratkowych strojów. A wyglądać młodziej pomoże mała czerwona sukienka w kratę, buty kowbojki i spódnicę plisowane.

co będzie modne jesienią

W nowej kolekcji sklepu Stradivarius pojawiły się także ubrania i dodatki na jesień 2018 w stylu power dressing. Popularne granitury i smokingy damskie można odnaleźć nie tylko w Gucci, Tom Ford, ale także w takich sklepach jak Mango, New Look, Zara.

co będzie modne jesienią

co będzie modne jesienią

Kowbosjkie buty w sezonie jesień 2018 będą na szczycie popularności. Co jest ważne, można założyć je pod klasyczną czarną sukienkę, z obszernym płaszczem lub poncho. Ogromną ilość poncho oversize znajdziemy w Bershka, której kolekcja najbardziej nawiązuje do młodych czasów naszych rodziców.

co będzie modne jesienią

Pastele jak zawsze są obecni jesienią, i rok 2018 nie jest wyjątkiem! Płaszcze pastelowe pasują niemal każdemu. Nie ma różnicy jaki typ urody czy kolor włosów masz. Proponujemy zainspirować się pastelami, przeglądając zdjęcia street fashion krajów Skandynawskich.

co będzie modne jesienią

co będzie modne jesienią

co będzie modne jesienią

Modne trendy w sezonie jesień 2018 powiększyły się o trend o nazwie Logomania. Nudne i dyskretne napisy odchodzą w przeszłość, a im na zmianę przychodzą mocne i krzykliwe logo. To świetny sposób, aby powiedzieć wszystkim o swoich poglądach i preferencjach.

co będzie modne jesienią

co będzie modne jesienią