Warto przeczytać również:

Podstawowe metody żeby ukryć zmarszczki
Co zamiast podkładu na twarz. Jaki środek zamieni Ci podkład
Makijaż 50 latki który odmładza
Jak konturować twarz? Wskazówki dla początkujących krok po kroku

Jak ukryć zmarszczki makijażem

Wizażyści twierdzą – poprawny makijaż nie tylko pozwoli stworzyć atrakcyjny wygląd, a też może pomóc ukryć zmarszczki. To czy każdy makijaż może spełniać takie funkcje? Niestety nie. Poprawny makijaż przeciwzmarszczkowy musimy nakładać jeśli już umiemy dobrze to robić. A na razie możemy przeczytać co mówią kosmetolodzy na ten temat. Głównym i najważniejszym zadaniem jeśli chcemy ukryć zmarszczki makijażem to jest dostosowanie kolorów. Właśnie w tej części makijażu na zmarszczki może się ukrywać najwięcej błędów. Ciemny albo bardzo jaskrawy makijaż do ukrycia zmarszczek pasuje bardzo młodym dziewczynom. Ale również wszystko jest uzależnione od typu cery. Jeśli czytasz ten wpis to napewno myślisz o tym że nie trzeba ukrywać zmarszczki makijażem wieczorowym. To prawda. I tak wieczorem nie będzie widać zmarszczek. Dlatego napiszemy jakie poprawy trzeba zrobić w makijażu dziennym. Ponieważ dzień to jest ta pora dnia gdzie w 90% potrzebujemy ukrywać zmarszczki.

Do makijażu dziennego na zmarszczki będą pasować naturalne odcienie szminki. Dobrym atutem również będzie rumieniec. Czasami się mówi, że im makijaż dzienny jest mniej widoczny, tym jest lepiej. Podobny efekt musimy uzyskać przy makijażu na zmarszczki. Nikt nie powinien wiedzieć że my ukrywamy zmarszczki.

https://prettylady.net.pl/makijaz-urodzinowy-najlepsze-pomysly/

Konkretne porady na bazę pod dzienny makijaż na zmarszczki

Jak ukryć zmarszczki makijażem

Grube i tłuste bazy pod makijaż albo pudry nie jest dobrym pomysłem. Oni będą dodawać wieku. Przed wykonaniem makijażu dziemmego na zmarszczki musimy dobrze zwilżyć naszą cerę. Cera dojrzała zwykle wyróżnia się tym że jest sucha i nie jest elastyczna. Do takiego typu cery trzeba dobrać lekki krem który będzie miał dobre zwilżające cechy. Również trzeba żeby ten kosmetyk szybko się wchłaniał i poprawnie wyrównywał odcień cery. Nie każda baza spełnia takie cechy. A jeśli spełnia to ten kosmetyk nie będzie należał do najtańszych.

Możesz przeczytać nasz przegląd baz pod makijaż z efektem rozświetlenia.

A jutro odpowiemy jakie są opcje makijażu żeby ukryć wiek i jakie są podstawowe metody żeby ukryć zmarszczki. Najprawdopodobniej już w poprzednim zdaniu są linki na odpowiednie wpisy więc śmiało klikaj i czytaj.

Przeczytaj nasze najnowsze wpisy na stronie głównej Pretty Lady - Blog kosmetyczny.