Pretty Lady 💋 Blog kosmetyczny

Warto przeczytać również:

Najmodniejszy manicure na Nowy rok 2018
Manicure jesień/zima 2017-2018
Jak odzyskać zdrowe paznokcie w warunkach domowych?
Jak zrobić pedicure hybrydowy w domu?

Patrz i wybieraj sobie modny manicure na Walentynki 2019, aby zachwycić swojego mężczyznę

Niebawem nadejdzie jeden z najbardziej romantycznych dni w roku – Walentynki 2018. Do tego święta wszystkie dziewczyny przygotowują się starannie: wybierają romantyczny makijaż walentynkowy, strój, odpowiednią fryzurę na Walentynki, no i oczywiście idealny manicure na Walentynki 2019.

W ten dzień trzeba być w bojowej gotowości, a zwłaszcza jeśli chodzi o manicure. Przecież prawie połowa mężczyzn w pierwszej kolejności zauważy zadbane paznokcie dziewczyny. Tak jak czerwony i różowy kolory – to tradycyjne odcienie na Walentynki, nasza redakcja postanowiła zrobić zestawienie seksualnych i modnych opcji manicure walentynkowego.

manicure na Walentynki 2018

Modne pomysły na świąteczny manicure hybrydowy

Manicure w odcieniach czerwieni. Wiele kobiet Walentynki kojarzą się z czerwonym kolorem. Nie ograniczaj swój manicure jednolitą powłoką czerwonego lakieru. Spróbuj włączyć swoją kreatywność i wyobraźnię. Użyj cyrkonie, cekiny, brokaty. Również mile widziana jest stylizacja w postaci kwiatowej grafiki. Więcej o tym jak zrobić kwiaty na paznokciach w naszym artykule. Kolor czerwony najlepiej wygląda w połączeniu ze złotem lub srebrem, a także bardzo seksownie wygląda z czarnym kolorem.

manicure na walentynki 2018 manicure na walentynki 2018

Serduszko – główny symbol Dnia Zakochanych. W ten dzień serca są wszędzie – walentynki, balony, wszelkiego rodzaju wystroje. I, oczywiście, dziewczyny, które chcą przyłączyć się do tej uroczystości, decydują się na manicure z miłym i romantycznym symbolem – sercem. Takich wzorów istnieje ogromna ilość: mogą to być rysowane od ręki serca, gotowe naklejki i wykładzina z dżetów w kształcie serca.

Różowy manicure. Nie mniej atrakcyjnie i kobieco będzie wyglądać na 14 lutego manicure w odcieniach różu. Spróbuj uzupełnić taki manicure cekinami, kryształkami i pięknym rysunkiem.

manicure na walentynki 2018

Manicure w pastelowych kolorach. Klasyka wszech czasów – pastelowe odcienie w manicure. Taki manicure będzie odpowiedni na każdą imprezę i uroczystość. Dlatego, jeśli nadal przejmujesz się klasyką, wybieraj pastelowy manicure na Walentynki 2018.

manicure na walentynki 2018

Galeria wzorów paznokci na Walentynki 2019