Jeśli stęskniłaś się za delikatnymi falami, ciepłym piaskiem i po prostu chcesz więcej letnich barw w swoim życiu, teraz najlepszy czas, aby zmienić pastelowy manicure na kolorowe paznokcie na lato i wypróbować gorące wzory. Ciekawe stylizacje, które możesz odtworzyć na swoich paznokciach, poniżej…

Modne paznokcie 2019 – gorące trendy roku. Duża galeria zdjęć!

Gdy wokół tak wiele odcieni, najlepsze, co można zrobić, to zobaczyć  popularne pomysły na manicure i przymierzyć najbardziej żywe kolory na swoich paznokciach. A, aby robienie paznokci nie trwało do późnej jesieni, możesz łączyć w swoim manicure 4, 5, 7, a nawet 10 odcieni. Przy okazji, nie bój się wyglądać zbyt śmiało: kiedy jeszcze eksperymentować, jak nie latem? :)

Owocowe hybrydy inspiracje

Manicure, ozdobiony twoimi ulubionymi owocami podniesie na duchu nawet w zwykły dzień powszedni. Nie zapominaj, że w trendzie minimalizm, więc nie przemęczaj paznokcie pysznymi nadrukami lub wzorami. Wystarczy 2-4 ozdoby na obu rękach. Ponadto, pilnuj, aby w nail art’cie nie było szczerze "zbędnych" kolorów. Najlepiej jest, pomalować paznokcie bez wzoru w kolor owocu, a bazą do paznokci z rysunkiem wybrać kontrastowy kolor.

[gallery special_type="1-2" size="full" ids="6814,6815,6816,6836"]

Modne apaszki na lato 2019 – najmodniejsze trendy sezonu

Różowy manicure na lato

Idealne pod opaliznę są czerwony i soczysty różowy. Dlatego, jeśli już udało się i opalić, przełącz się na malinę, fuksję i kolor Barbie. Najfajniejszą opcją będzie ledwo zauważalny ombre na paznokciach, który szczególnie stylowo wygląda na miękkim kwadratu.

kolorowe paznokcie na lato kolorowe paznokcie na lato kolorowe paznokcie na lato kolorowe paznokcie na lato kolorowe paznokcie na lato kolorowe paznokcie na lato

Wakacyjne fryzury – TOP inspiracji na lato 2019

Morski letni manicure

Jakie kolorowe paznokcie na lato bez tematyki morskiej? Manicure, na którym jakby zamrożone morskie plamy, – najlepsze przypomnienie o tym, że gdzieś tam, po ciężkich roboczych dniach, czeka na ciebie długo oczekiwany urlop. A jeśli samych fal nie wystarczy, można rozsypać na płytce paznokcia muszle, poproś manicurzystkę narysować łuski i nie zapomnij dodać drobny brokat i duże cyrkonie.

kolorowe paznokcie na lato kolorowe paznokcie na lato kolorowe paznokcie na lato kolorowe paznokcie na lato

Jakie kształty paznokci istnieją? Który kształt paznokci pasuje do Twoich dłoni

Liście na paznokciach - letni manicure 2019

Aby maksymalnie cieszyć się zielonymi farbami, warto jak najczęściej jeść w parkach, wyjeżdżać na przyrodę z rodziną i choć raz na trzy miesiące robić świeży manicure z zielonych liści. Łączyć je z białym, jasno-żółtymi i różowymi kwiatami.

kolorowe paznokcie na lato kolorowe paznokcie na lato kolorowe paznokcie na lato kolorowe paznokcie na lato

Mamy nadzieję, że ten wpis był dla ciebie korzystny. Jeśli tak – podziel się swoją opinią w komentarzach!