Udając się do sklepu w poszukiwaniu idealnego materiału, który pomoże ci stworzyć piękny i trwały manicure, warto wiedzieć, jakie istnieją na rynku najlepsze lakiery hybrydowe.

najlepsze lakiery hybrydowe

Top najlepszych producentów pozwoli ci łatwiej poruszać się w szerokim asortymencie tego produktu w sklepach. Będziesz wiedziała, na jakie żelowe lakiery w pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę. Ponieważ nasz ranking jest tworzony na podstawie opinii osób, które mają doświadczenie w tej dziedzinie. Znają o właściwościach, według których można ocenić produkt.

Warto przeczytać również:

Manicure do czerwonej sukienki

6 Sposobów na Przedłużenie Trwałości Manicure

Jak wybrać najlepszy lakier hybrydowy z wielu ofert na rynku?

Niezależnie od tego, czy jesteś mistrzem robienia paznokci lub po prostu lubisz robić manicure hybrydowy w warunkach domowych, aby nabyć dobry materiał, który Cię nie zawiedzie, trzeba znać kryteria wyboru żelowych lakierów:

  • Trwałość powłoki i jej odporność na jakiekolwiek uszkodzenia mechaniczne, takie jak powstawanie odprysków, pęknięć.
  • Bezpieczeństwo składników lakieru do paznokci, które muszą być nieszkodliwe dla zdrowia.
  • Brak ostrego i nieprzyjemnego zapachu.
  • Nasycona paleta kolorów i ich dostępność.
  • Łatwość zdejmowania powłoki za pomocą specjalnych środków.
  • Optymalna konsystencja materiału, przy którym łatwo się rozprowadza i nie rozmazuje się.
  • Obecność wygodnego pędzla do nakładania.

Producentów lakierów żelowych obecnie jest wystarczająco dużo. To i amerykańskie marki, takie jak Kodi, Jessica Geleration, a także Pnb i firma CND, twórca szelaku, który zdobył światową sławę. Główna różnica tych lakierów jest oryginalna i nieszkodliwa formuła, duży wybór kolorów, popularność i dość wysokie ceny w sklepach. Z polskich producentów warto wyroźnić mark NeoNail.

Wśród pozostałych producentów europejskich warto zwrócić uwagę na niemiecką markę OPI. Jeżeli chodzi o najlepsze lakiery hybrydowe rynku azjatyckiego to warto wspomnieć o japońskiej marce Masura. Ze względu na przystępne ceny i duży wybór odcieni, chińscy producenci lakierów, takie jak Bluesky, Canni, i, oczywiście, Cristina, są budżetową alternatywą dla drogich materiałów, chociaż są i mogą mieć ostry zapach, ale jakość powłoki również jest na wysokości. Można je kupić w specjalistycznych sklepach lub na stronie internetowej Aliexpres.

najlepsze lakiery hybrydowe

Warto przeczytać również:

Czy opłaca się manicure hybrydowy w domu?

Modny Manicure Hybrydowy jesień/zima 2017-2018: trendy sezonu

Ranking lakierów hybrydowych 2018

Jak znaleźć w sklepie najlepszy lakier? Mamy nadzieje, że nasz ranking najlepszych środków pomoże ci dokonać najlepszego wyboru.

Liderem rankingu lakierów żelowych jest znany na całym świecie produkt firmy CND — Shellac. On ma optymalną konsystencję, która pozwala łatwo go nakładać. Piękny i delikatny manicure można uzyskać pokrywając płytkę paznokciową tylko 2 razy.

najlepsze lakiery hybrydowe

Trwałość powłoki, niestety, zależy od rodzaju paznokci. Jeżeli masz cienkie i kruche paznokci to pewnie zawsze masz pecha, tak jak każdy żelowy lakier nie będzie nosić się długo. Szelak jest skłonny do szybkiego wysychania w otwartej butelce, co skraca czas pracy z nim.

Na drugim miejscu okazał się lakier Color Couture od Entity One. Ten produkt ma idealną konsystencję, dzięki której uzyskuje się jego właściwość wygładzić nierówności płytki paznokcia. Również butelka jest bardzo wygodny pędzelek do nakładania żelu. Powłoka może idealnie trzymać się przez 3 tygodni bez odprysków i przetarć. Szeroka paleta kolorów, jak z połyskiem tak i matowe, i ciągłe pojawianie się nowych produktów zadowoli najbardziej wymagającego klienta.

najlepsze lakiery hybrydowe

Zasługuje na uwagę i lakier firmy Jessica Geleration, który znajduje się na 3 miejscu. Jest bezpieczny dla paznokci, ale ma nie bardzo wygodny pędzelek, który utrudnia nakładanie materiału na jedną warstwę. Również zauważono szybkie zaschnięciu tego materiału, które utrudnia możliwość długotrwałej pracy z nim.

najlepsze lakiery hybrydowe

OPI Axxium też jest w pierwszej piątce najlepszych lakierów hybrydowych na rynku. Jego zastosowanie nie wymaga piłowania górnej powierzchni płytki paznokcia, ale nakładanie pokrycia jest dojść utrudnione, gdyż potrzebuje więcej czasu na wysuszeniu pod lampą i może bulgotać. Manicure wykonany takim lakierem firmy OPI, nie jest tak trwałe i może przetrwać  około 10 dni.

najlepsze lakiery hybrydowe

Piątą pozycję zajął lakier Коdi Professional. On jest idealnym rozwiązaniem dla początkujących. Przed zastosowaniem tego lakieru wystarczy przejść się buff'em przez całą płytkę paznokciową. Jest on łatwy i prosty do zastosowania, a także nie różni się wysoką ceną, ma 2 formy produkcji butelek — 7 i 12 ml. Z istotnych wad można zidentyfikować problematyczne zdejmowanie powłoki, które wymaga piłowania.

najlepsze lakiery hybrydowe

Wnioski

Żelowe lakiery już dawno odsunęły klasyczne narzędzia do manicure na dalszy plan. Zachowują kształt i mocność płytki paznokcia od ponad dwóch tygodni. Ale nie wszystkie środki są odpowiednie do stałego użytkowania. Należy skonsultować się ze specjalistą. W składzie mogą być niebezpieczne składniki.

Warto przeczytać również:

Jak szybko zapuścić paznokcie za 2 czy 5 dni?

Jakie paznokcie do złotej sukienki wybrać?

A jaki lakiery hybrydowe są najlepsze dla ciebie? Jakie marki polskich producentów mogłabyś uznać za najlepsze? Napisz opinię w komentarzu!