Pretty Lady 💋 Blog kosmetyczny

Jak pomalować twarz na Halloween? Jakie charakteryzacje na Halloween będą najbardziej popularne w 2017 roku? Aby dowiedzieć się, spójrz na listę kino premier tego roku w kategorii „horror” i skopiuj obraz bohatera, który podoba ci się najbardziej. Albo przysłuchaj się do naszych rad i wciel się w jedną z 5 charakteryzacji poniżej.

Biały piechur

Jak pomalować twarz na Halloween 2017?
kattieheffernan_mua

Podczas gdy wszyscy  będą przymierzać obraz Daenerys, spójrz na ten bardziej świeży pomysł na Halloween z serialu “Gry o tron”. Jeśli w pełni powtórzyć taki skomplikowany makijaż jeszcze nie jesteś w stanie, po prostu pomaluj usta na blado matową szminką i dodaj na wierzch trochę niebieskich cieni, aby zsymulować zmarznięte wargi.

Keratynowe prostowanie włosów w domu. 

Penniwise

Jak pomalować twarz na Halloween 2017?
linngreibert

Powieść “To” jest nazywana jedną z najbardziej przerażających książek Stephena Kinga, i film, wydany na ekrany we wrześniu, mu pod stać. Czy to jest nasza ostatnia szansa na jedną noc przeistoczyć się w Tańcującego clown’a Penniwis’a?

Piła

Jak pomalować twarz na Halloween 2017?
illumin_arty

O “Piłę” zdążyliśmy już trochę zapomnieć – ostatni film z udziałem komika Billy wszedł na ekrany kin w 2010 roku. Ale on wraca, i można śmiało zabrać charakteryzacje sobie na uzbrojenie. Gra trwa!

Makijaż zombie na Halloween

Jak pomalować twarz na Halloween 2017?
buffalo_girl_beauty

Otarcia, siniaki i rany na twarzy zazwyczaj nie zdobią dziewczynę. Halloween – wyjątek!

Makijaż czarownicy na Halloween

Jak pomalować twarz na Halloween 2017?
blackmalahitmakeup

Czarownica może być słodką jak Hermiona Granger, śmieszną jak bohaterka Sarah Jessica Parker w filmie “Hokus-pokus”, naprawdę straszną (Bathsheeba z “Zaklęcia”) lub seksualną (pamiętacie Charlize Theron w filmie “Królewna Śnieżka i łowiec”). Która opcja podoba Ci się najbardziej? Znajdź “swoją” charakteryzacje czarownicy.

A w jaki sposób będziesz świętować Halloween w tym roku? Powiedz nam o tym w komentarzach!