Czarne wągry na nosie. Jak walczyć?

Czarne wągry na nosie. Jak walczyć

Jeśli stałaś się właścicielką takiego problemu kosmetycznego, nie rozpaczaj. Istnieje więcej niż jeden skuteczny sposób usuwania czarnych plam na nosie , brodzie i płatach w domu.

Czarne plamy na nosie : folia żelatynowa
Oznacza to – po prostu wybawieniem dla kobiet, które chcą wyglądać dobrze i schludny, i nie idź do drogich salonów kosmetycznych. Jest to bardzo przystępne narzędzie. Wszystko, czego potrzebujesz, aby zamaskować folię przed czarnymi plamkami pomógł Ci, to szklanka mleka i 2 łyżki. łyżki żelatyny. Mleko należy ogrzać, ale nie gotować. Następnie w ciepłym mleku namocz żelatynę. Po 20 minutach infuzji umieścić mieszaninę w łaźni wodnej i mieszać, aż żelatyna całkowicie się rozpuści.

Jak usunąć czarne plamy na nosie 1

Dopóki maska ​​ostygnie, oczyść twarz i nałóż bawełniany wacik. Jest to możliwe tylko w strefie T lub na całej twarzy. Po wyschnięciu maski nałóż następującą warstwę (3-5 warstw). Po wyschnięciu maski (około 30 minut) delikatnie ją rozprowadź.

Musisz strzelać, zaczynając od podbródka i podciągając się. Jeśli poprawnie zrobiłeś wszystko, to od wewnątrz cudownej maski filmowej przeciwko czarnym plamom będzie wszystko na wzgórzach (zawartość porów).

Czarne plamy na nosie : maska ​​z jajkiem
Maska jajeczna pomoże Ci skutecznie usunąć czarne plamy na nosie i innych obszarach twarzy. Do takiego przepisu musisz zaopatrzyć się w jajko, dwie płytki, serwetki i nożyczki. Na początek oddziel żółtko od białka i rozstrzelaj je osobno. Wymazuj twarz białkiem i wklej te miejsca papierowymi serwetkami.

Gdy pierwsza warstwa wyschnie, nałóż drugą i pozwól jej całkowicie wyschnąć. Następnie, za pomocą ostrych ruchów, usuwamy maskę z twarzy. Następnie dokładnie umyj i nasmaruj twarz żółtkiem. Po 12 minutach żółtko można zmyć i cieszyć się rezultatem w postaci czystej skóry.

Dalej >>> Czarne wągry na nosie. Inne sposoby walki?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *